Garantiden gelen ürün 1 ay içinde tekrar bozuldu

Sizin RAM ve SSD sorunlu bu parçaları değiştirmediler mi? Konuda işlemci ve RAM değişti tekrar sorun oldu demiştiniz hadi RAM'leri tamir ettiler diyelim de SSD'yi tamir edebileceklerini düşünmüyorum. SSD ve RAM'lerinizin markası neydi çok merak ettim.
Bana RAM ve İşlemci sorunlu dediler ama İşlemcide sorun olmadığını fakat Anakartta bir sorun olabileceğini söylemiştim. SSD - Adata olması lazım RAM de GSkill ,

Kasayı alın onların gözünün önünde teste sokun hemen değişimini istiyorum deyin olay çıkarın bağırın çağırın tek başınıza gitmeyin çözüme kavuşturmazsanız tüketici hakem heyetine başvuracağınızı tüm teknoloji forumlarına sizden alışveriş yapmamaları hakkında yazı paylaşacağım diye belirtin.
Bana RAM ve işlemci sorunlu dediler ama işlemcide sorun olmadığını fakat anakartta bir sorun olabileceğini söylemiştim. SSD - Adata olması lazım RAM'de G.Skill,

Adata SU630 serisiyse kronik sorunlu RAM'lere gelirsek G.Skill markası iyidir dediğiniz gibi anakarttan kaynaklı bir şey de olabilir inşallah kısa zaman da çözersiniz bu size ders olsun bu tip firmalardan hazır sistem almayın.

Kasayı alın onların gözünün önünde teste sokun hemen değişimini istiyorum deyin olay çıkarın bağırın çağırın tek başınıza gitmeyin çözüme kavuşturmazsanız tüketici hakem heyetine başvuracağınızı tüm teknoloji forumlarına sizden alışveriş yapmamaları hakkında yazı paylaşacağım diye belirtin.
Ama mavi ekran hataları çok seyrek veriyor mesela bugün 12.30 da verdi sonra bir 1 de verdi en son 4 te verdi . Test sonuçlarının fotoğraflarını almıştım MemTest için onlara kanıtlarsam gönderelim demeden önce THH ye başvururum desem ne cevap vereceklerini merak ediyorum açıkçası birazcık laubali geldiler

Ama mavi ekran hataları çok seyrek veriyor mesela bugün 12.30'da verdi sonra bir 1'de verdi en son 4'te verdi. Test sonuçlarının fotoğraflarını almıştım Memtest için onlara kanıtlarsam gönderelim demeden önce THH ye başvururum desem ne cevap vereceklerini merak ediyorum açıkçası birazcık laubali geldiler.

Şansınızı deneyin derim.

Bu işi bilen biri olsa çok rahat hallederiz ama tek ben bilince umursadıklarını düşünmüyorum ama şansımı deneyeceğim

Geri
Yukarı