Garantisi 10 gün önce biten Rampage kulaklık tamir ettirilebilir mi?

Stenzy

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
940mx / i5-7200u / 8gb ram / 240gb ssd
Arkadaşlar merhaba, ben Rampage marka bir kulaklık kullanıyorum ve 15 Mart 2021'de almıştım.
1 kere garantiye gönderdim sağ tarafından ses gelmiyordu ve bu sefer de bir yer kırılmış kulaklığımda.
Garanti süresi biteli 10 gün oluyor, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, ben Rampage marka bir kulaklık kullanıyorum ve 15 Mart 2021'de almıştım.
1 kere garantiye gönderdim sağ tarafından ses gelmiyordu ve bu sefer de bir yer kırılmış kulaklığımda.
Şansını dene bence. Tamirdeyken kullanamadım o süre eklensin falan fistan de.

Rampage tamir edeceğini düşünüyorum. Çok tatlı ve iyi ortamları var.

Daha önceden garantiye gönderdiğinizde serviste kaldığı süre garanti süresine eklenir. Onu da hesaplayın belki kurtarabilir.

Şansını deneyebilirsin. 10 günü sorun edeceklerini zannetmiyorum.

Şansını dene bence. Tamirdeyken kullanamadım o süre eklensin falan fistan de.

Tamirde olduğu süre 10 günü geçerse hala garantisi vardır demektir.

Daha önceden garantiye gönderdiğinizde serviste kaldığı süre garanti süresine eklenir. Onu da hesaplayın belki kurtarabilir.

Hocam baktımda şeyi bulamadım ne zaman aldığımı 21Mayıs'da vermişim önceden garantiye ne zaman geldiğini bulamıyorum.

Instagram üzerinden Rampage şirketine mesaj atın ilgilenirler.

Yazdım fakat iletişim için WhatsApp veya cep numarasından arayın dediler hafta içi iletişim kurabiliriz dediler pazartesiyi mi bekliyeyim.

Geri
Yukarı