Garantiye gönderdiğimde verdikleri kağıdı kaybettim

Atalay Arık

Kilopat
Yer
Lüleburgaz
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 4590 Asus Rog Strix RX 570 2 tb hdd + 500 gb ssd + 8+4 12 gb ram
ASUS RX 570 ekran kartımı Vatan Bilgisayar'dan almıştım garantiye yollamıştım garanti kağıtları verdiler. O kağıtlar arabada kaldı bulamıyorum. Sıpıttı babam büyük ihtimal kağıtlar yok, kısacası kağıtları alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da benzer bir olay olmuştu. Kartımı kaybettim ve İstanbul'da yaşadığım için benden istanbulkart indirimli öğrenci kartımı göstermemi istediler, gösterdim ve aldım.

Bu olay 6-7 sene önce yaşandı tabii.

Bana da benzer bir olay olmuştu. Kartımı kaybettim ve İstanbul'da yaşadığım için benden istanbulkart indirimli öğrenci kartımı göstermemi istediler, gösterdim ve aldım.

Bu olay 6-7 sene önce yaşandı tabii.
Konuyu okudunuz mu?

Verilen kağıt kargo tutanağıdır yüzde 90. Kaybolması çok da önemli değil tabi ürünün kargoda kaybolmazsa :) Ama kargoda kaybolma vakaları çok çok nadir yaşanır. Sorun olmaz bence

Verilen kağıt kargo tutanağıdır yüzde 90. Kaybolması çok da önemli değil tabi ürünün kargoda kaybolmazsa :) Ama kargoda kaybolma vakaları çok çok nadir yaşanır. Sorun olmaz bence
[/QUOTE]
Hocam o nadir şeyi yaşadım ben çok kötü, olursa baya uğraştırıyor para iadesi için.( Kaybolan şey yıllardır istediğim bir model uçaktı :( )

Konuyu okudunuz mu?

Verilen kağıt kargo tutanağıdır yüzde 90. kaybolması çok da önemli değil tabii ürünün kargoda kaybolmazsa :) ama kargoda kaybolma vakaları çok çok nadir yaşanır. Sorun olmaz bence.

Kusura bakmayın özür dilerim. Konuyu okumuştum ama o saatte beynim çalışmadığı için Vatan PC'nin garantiye gönderilirken bize verdikleri kağıt olarak anladım konuyu. Tekrardan özür dilerim.

Geri
Yukarı