Garantiye gönderdiğimde verdikleri kağıdı kaybettim

Atalay Arık

Hectopat
Yer
Lüleburgaz
ASUS RX 570 ekran kartımı Vatan Bilgisayar'dan almıştım garantiye yollamıştım garanti kağıtları verdiler. O kağıtlar arabada kaldı bulamıyorum. Sıpıttı babam büyük ihtimal kağıtlar yok, kısacası kağıtları alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

ItsAllGoodman

Megapat
Makaleler
3
Kartı garantiden alırken telefona gelen mesajı göstermek yetiyor. Ama fatura vs. ise o kağıtlar tekrardan isteyebilirsiniz kartı almaya gittiğinizde.

cenesvin

Centipat
Yer
Ümraniye, İstanbul
Bana da benzer bir olay olmuştu. Kartımı kaybettim ve İstanbul'da yaşadığım için benden istanbulkart indirimli öğrenci kartımı göstermemi istediler, gösterdim ve aldım.

Bu olay 6-7 sene önce yaşandı tabii.

fenerlimühendis

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Foseptik Çukuru
Bana da benzer bir olay olmuştu. Kartımı kaybettim ve İstanbul'da yaşadığım için benden istanbulkart indirimli öğrenci kartımı göstermemi istediler, gösterdim ve aldım.

Bu olay 6-7 sene önce yaşandı tabii.
Konuyu okudunuz mu?

Verilen kağıt kargo tutanağıdır yüzde 90. Kaybolması çok da önemli değil tabi ürünün kargoda kaybolmazsa :) Ama kargoda kaybolma vakaları çok çok nadir yaşanır. Sorun olmaz bence

MEHMET AKİF T

Picopat
Verilen kağıt kargo tutanağıdır yüzde 90. Kaybolması çok da önemli değil tabi ürünün kargoda kaybolmazsa :) Ama kargoda kaybolma vakaları çok çok nadir yaşanır. Sorun olmaz bence
[/QUOTE]
Hocam o nadir şeyi yaşadım ben çok kötü, olursa baya uğraştırıyor para iadesi için.( Kaybolan şey yıllardır istediğim bir model uçaktı :( )

cenesvin

Centipat
Yer
Ümraniye, İstanbul
Konuyu okudunuz mu?

Verilen kağıt kargo tutanağıdır yüzde 90. kaybolması çok da önemli değil tabii ürünün kargoda kaybolmazsa :) ama kargoda kaybolma vakaları çok çok nadir yaşanır. Sorun olmaz bence.

Kusura bakmayın özür dilerim. Konuyu okumuştum ama o saatte beynim çalışmadığı için Vatan PC'nin garantiye gönderilirken bize verdikleri kağıt olarak anladım konuyu. Tekrardan özür dilerim.

Yukarı