Garantiye yollanan Monster laptopun ekranını IPS'ten TN'ye dönüştürmüşler

Geçen hafta Monster markalı laptopımın ekranında bir sorun olduğu için garantiye gönderdim ancak geldiğinde eskiden IPS olan paneli değiştirip yerine TN panel koymuşlar. Ben bu laptopu satmayı planlıyordum fiyat düşer mi, tekrar teknik servise göndermeli miyim?

Tabii geri yolla itiraz et aynısı ile değiştirmek zorundalar.

Geçen hafta Monster markalı laptopımın ekranında bir sorun olduğu için garantiye gönderdim ancak geldiğinde eskiden IPS olan paneli değiştirip yerine TN panel koymuşlar. Ben bu laptopu satmayı planlıyordum fiyat düşer mi, tekrar teknik servise göndermeli miyim?
Böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Ara anlat durumu geri gönder.

Yanlışlık olduysa komik, değilse daha da komik. Müşterilerini aptal yerine koyuyorlar bildiğin. Ne farkı kaldı bu "yeni nesil" bilgisayarcıların "Kardeşim, PC kasıyordu, 16 GB yerine 2 GB RAM taktım." diyen mahalle bilgisayarcılarından? Anca laf. Benim gözümde hepsi aynı.

Müşterisine sözde çok değer veren bu Türk markalarının halen daha bu tarz geniş kitlelere hitap eden forumlarda bir hesap açmamasını anlayamıyorum. TurkNet bir ara yapıyordu, şimdi son zamanlarda onu da görmedim hiç. Rezalet durum cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı