Gardrops kargo bilgisi girişi var mı?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. Gardrops üzerinden kitap sattım ve bunu 1 saat önce kargoya verdim. Sistemde kargoya verilecek ürün olarak gözükmüyor. Kargodaki ürünlerim olarak gözüküyor sorun yok. Dün gelen e-mailde kargo bilgilerini sisteme giriş yapılması gerektiğini yazıyordu. Ben bu bilgiyi Gardrops üzerinden hangi kısımdan girebilirim ya da bilgi girişi yapmama gerek yok mu?

Merhabalar. Gardrops üzerinden kitap sattım ve bunu 1 saat önce kargoya verdim. Sistemde kargoya verilecek ürün olarak gözükmüyor. Kargodaki ürünlerim olarak gözüküyor sorun yok. Dün gelen e-mailde kargo bilgilerini sisteme giriş yapılması gerektiğini yazıyordu. Ben bu bilgiyi Gardrops üzerinden hangi kısımdan girebilirim ya da bilgi girişi yapmama gerek yok mu?
Kargoyu Gardrops'un sana verdiği kod ile yollamadın mı ?

Gelen e-mail de ürünü kargoya verdikten sonra kargo takip kodunu sisteme girin yazıyor. Sisteme girecek kısım yok bu kafama takıldı. Kargoyu gardrops kodu ile yolladım onda sorun yok.

O zaman girmeye gerek yok. Siparişlerim kısmında kargo takip yapabiliyor olmanız lazım.
Bende yakın zamanda bu uygulama da kargo ya ürün verdim. Oradan biliyorum.

O zaman girmeye gerek yok. Siparişlerim kısmında kargo takip yapabiliyor olmanız lazım.
Bende yakın zamanda bu uygulama da kargo ya ürün verdim. Oradan biliyorum.

Siparişlerim kargodaki ürünlerim kısmında gözüküyor. Gelen parayı maliye gibi kurumlara bildirim yapmam gerekli mi? Gardrpos ayarlıyor mu işleri.

Geri
Yukarı