Garip bir boşluktayım

KeremCo

Hectopat
15 yaşındayım şu sıralar garip bir boşlukta kendimi hissediyorum akşama yatağa yattığımda kendimi sınıf bazı sınıf arkadaşlarımki gibi keşke benim de sevgilim olsa diye düşünüp sonra şu ana dek hiç sevgili yapmadım ve bana bakan hiçbir kıza bakmadım hep tersledim adamakıllı kızlarla konuşmadım vs. deyip bende aşk meşk işi yok diyorum. Şimdi bu yazdıklarımı okuyan bir kişi tipimin aşırı kötü olacağını düşünür ama hayır değil. Yani ortalamanın üstünde ve ben kendimle barışık bir insanım tipimi seviyorum. 7-8 aydır vücut geliştiriyorum yani ortalamanın üstünde bir fiziğim ve tipim var bana kalırsa sadece boyum ayakkabıyla birlikte 171 ama kısa da değilim. Arkadaşlarımın arasında ortanca kalıyorum işte ne eksik ne fazla her neyse şu ana dek hiç sevgili veya kız arkadaş yapmadım. Sınıfımdan dönem başında birçok kız benimle konuşmaya çalıştı fakat hep ters ve kısa cevaplar verdim. Sonuç olarak aramız pek iyi değil ki sınıftan biriyle zaten sevgili olmam. Sonuç olarak nasıl yapılıyor bu işler hiç yapmadığım için gerçekten bilmiyorum tavsiyesi olan var mı?

(Not: Geçen hafta bir kız Intsagram'dan açılmıştı fakat kızı reddetmeme rağmen hala bizim sınıfın kapısının önünden beni çaktırmadan kesmeye çalışıyor nasıl kurtulabilirim bu durumdan? :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eril bir karakterin yanında dişil bir karakter olması karşıdan gelen eril kişi için bunun kendisinde "neden bende sahip değilim" algısı yaratır. Bu algı, dişil bir karaktere sahip olan eril karakteri gözünde değim yerindeyse ilahlaştırır(vay be sevgilimi yaptın, afferin güzel sevgili, sana bakmazdı nasıl ayarladın lan.....).
(Hayvanlar alemi gözünde canlandı mı ?)

Bu gibi ilkel düşüncelerden kurtulmanın yolu modern dünyanın getirdiği sorunlarla uğraşmaya çalışmaktır.

15 yaşındayım akşama yatağa yattığımda kendimi sınıf bazı sınıf arkadaşlarımki gibi keşke benim de sevgilim olsa diye düşünüp sonra şu ana dek hiç sevgili yapmadım ve bana bakan hiçbir kıza bakmadım hep tersledim adamakıllı kızlarla konuşmadım vs. deyip bende aşk meşk işi yok diyorum.

(Not: Geçen hafta bir kız Intsagram'dan açılmıştı fakat kızı reddetmeme rağmen hala bizim sınıfın kapısının önünden beni çaktırmadan kesmeye çalışıyor nasıl kurtulabilirim bu durumdan? :D)
Konuyu okuyan insanlar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı