Çözüldü Garry's Mod ses ayarı değiştikten sonra sesler azaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berkay058

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Dün Garry's Mod yükledim ve bugün bir sunucuya giriş yaptım. Oyuna girdiğim zaman sesli sohbeti kapatıyordum. Sunucuya giriş yaptıktan sonra ses ayarları kısmından sesli sohbeti etkinleştirdim. Mikrofondan fazla ses gitmesin ve bana da fazla ses gelmesin diye ses alım ayarını ve mikrofon ses ayarını yarıya kadar düşürdüm. Sonra Steam'ın ses ayarı kısmından da ses alım ve mikrofon sesi ayarını düşürdüm fakat sonra bir şey fark ettim. Sesler azalmıştı ama ses ayarlarını eski haline döndürdüğümde sesler hala az geliyordu. Belki kulaklığın sesi falan azalmıştır dedim ama öyle bir şey olmamıştı. Kısacası sesli sohbet ayarında sesleri azalttıktan sonra sadece oyunda değil tüm bilgisayarın sesi azaldı. Bunu nasıl düzeltebilirim? Çok sinir bozucu bir durum.

Sistemi oyun ayarlarınızı değiştirmediğiniz bir güne yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Sistemi oyun ayarlarınızı değiştirmediğiniz bir güne yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Sorunu bilgisayarı yeniden başlatarak çözdüm. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı