Garry's Mod'da zıplama mesafesi azaltma

İşletim sistemi
Windows 10

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
Koşarak zıpladığımda karakter resmen 50 metre ileriye atılıyor. Gerçeklik hissiyatı kayboluyor. Zıplama hızını/mesafesini azaltmaya yarayan AddOn veya konsol komutu var mı?

Bu kullanıcı Steam üzerinde aynı soruyu sormuş ve aşağıdaki cevapla çözümlenmiş sanıyorum ki. Cevapta şu konsol komutunu vermiş:

for k, v in pairs(player.GetAll()) do v:SetJumpPower(*SAYI*) end

Oyuna hakim değilim fakat *sayı* olarak belirtilen yere zıplama mesafesi ve gücü olarak hangi sayıyı istiyorsanız onu girdiğinizde tüm oyuncular için uygulaması gerekir diye düşünüyorum.

Bu kullanıcı Steam üzerinde aynı soruyu sormuş ve aşağıdaki cevapla çözümlenmiş sanıyorum ki. Cevapta şu konsol komutunu vermiş:

Oyuna hakim değilim fakat *sayı* olarak belirtilen yere zıplama mesafesi ve gücü olarak hangi sayıyı istiyorsanız onu girdiğinizde tüm oyuncular için uygulaması gerekir diye düşünüyorum.
Çözümün bu olması muhtemel görünüyor denedikten sonra tekrar geleceğim çözüm ise işaretlerim çok sağolun oyunu bilmeden araştırma yapmışsınız benim için.

Yok ya bu başka birşey çıktı konsol komutuna benzemiyor Lua galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı