Garry's Mod'u iade etmeli miyim?

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba, 3-4 ay önce bir CS20 kasasından 40-45 tane alıp yatırım yapmıştım. Şimdi 17 tanesini aldım sattım, yaz indirimi vardı. Garry's Mod aldım, Tofaş modu falan indirdim hoşuma gitti açıkçası güzeldi. Şimdi ben bunu iade mi etsem, yoksa bu bende kalsa mı? Eskiden 15 liraydı, şimdi pahalandı keşke değerini önceden bilseydim. Ne yapmalıyım? Garry's Mod'un modları Türk modları vs. diğer modları hoşuma gidiyor.

Merhaba, 3-4 ay önce bir CS20 kasasından 40-45 tane alıp yatırım yapmıştım. Şimdi 17 tanesini aldım sattım, yaz indirimi vardı. Garry's Mod aldım, Tofaş modu falan indirdim hoşuma gitti açıkçası güzeldi. Şimdi ben bunu iade mi etsem, yoksa bu bende kalsa mı? Eskiden 15 liraydı, şimdi pahalandı keşke değerini önceden bilseydim. Ne yapmalıyım? Garry's Mod'un modları Türk modları vs. diğer modları hoşuma gidiyor.
Hoşuna gidiyorsa oyna :D .

Hoşuna giden bir şeyi neden iade edesin ki, dursun işte, hem ne güzel indirimde iken almışsın.

Hoşuna giden bir şeyi neden iade edesin ki, dursun işte, hem ne güzel indirimde iken almışsın.
Hocam eskiden 15 liraydı,çok pahalandı 15 liradan bile daha azdı,geçen ki yaz indirimi ile 8 liraya da düşmüştü.

Hocam bene kalsın Dark RP / City RP sunucularında rol yapabilirsiniz çok eğlenceli oluyor.
Hocam,oraları hiç denemedim.Tofaş modu felanda hoşuma gidiyor kalbim tatilde bass boosted açıyorum süper oluyor.Ama dark roleplay,modu felanda vardır büyük ihtimalen çok iyi olur.

Oyunu atölyesi çok geniş, sadece atölye içerikleriyle bile saatlerce oynanabilir bence. Sunucuları da oldukça zevkli. Ki zaten beğenmişsiniz de bence iade etmeye gerek yok.

Hocam eskiden 15 liraydı, çok pahalandı 15 liradan bile daha azdı, geçen ki yaz indirimi ile 8 liraya da düşmüştü.

Hocam, oraları hiç denemedim. Tofaş modu falanda hoşuma gidiyor kalbim tatilde bass boosted açıyorum süper oluyor. Ama Dark roleplay, modu falanda vardır büyük ihtimalen çok iyi olur.

Hocam Türk sunucularda RP döndürün Rus sunucularda rdm atın xD çok eğlenirsiniz.

Etmeyin hocam. Daha da pahalı olur muhtemelen. Zaten oyunun kütüphanesi aşırı zengin yapacak bir sürü şey var.

Yeni konular

Geri
Yukarı