Gartic IO'dan virüs bulaşmış mıdır?

Daha fazla  
Dün arkadaşlarla, gartic. IO girecektik girdiğim sıralarda Kaspersky'den böyle bir bildirim geldi. Gartic. IO ile mi alakalı onu da tam anlamadım. Bir sıkıntı var mıdır bilgisayarda virüs falan?

Ekran görüntüsü_20230204_181254.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün arkadaşlarla, gartic. IO girecektik girdiğim sıralarda Kaspersky'den böyle bir bildirim geldi. Gartic. IO ile mi alakalı onu da tam anlamadım. Bir sıkıntı var mıdır bilgisayarda virüs falan?

Eki Görüntüle 1657207
Gartic.IO da virüs yoktur reklamlardan belki. Doğruluğa tam demiş. Bu uyarı sadece Gartic.IO oynadığınız da mı geliyor yoksa artık sürekli olarak mı gelmeye başladı yoksa belirli aralıklarla veya tarayıcıyı başlatırken mi geliyor?

Microsoft Edge ve Chrome'da ki çerezlerinizi ve önbellek dosyalarını silin.

Problem olacağını zannetmiyorum zaten engellemiş.

1675524895763.png
Siteye girdiğimde bununla karşılaşıyorum. Yani silinmiş veya linki geçerliliğini yitirmiş sanırım.

Gartic.IO da virüs yoktur reklamlardan belki. Doğruluğa tam demiş. Bu uyarı sadece Gartic.IO oynadığınız da mı geliyor yoksa artık sürekli olarak mı gelmeye başladı yoksa belirli aralıklarla veya tarayıcıyı başlatırken mi geliyor?

Microsoft Edge ve Chrome'da ki çerezlerinizi ve önbellek dosyalarını silin.

Problem olacağını zannetmiyorum zaten engellemiş.

Eki Görüntüle 1657227Siteye girdiğimde bununla karşılaşıyorum. Yani silinmiş veya linki geçerliliğini yitirmiş sanırım.
Siteye girdiğinizde onunla karşılaşma sebebiniz sitenin zaten bağlandığınız ülkeyi göstermek için var olmuş olması. Adinplay reklamlarla ilgili bir platform. Gartic.io'da Adinplay kullanıyor. URL'de büyük ihtimalle reklam dilleri için bir altyapı.

Siteye girdiğinizde onunla karşılaşma sebebiniz sitenin zaten bağlandığınız ülkeyi göstermek için var olmuş olması. Adinplay reklamlarla ilgili bir platform. Gartic.io'da Adinplay kullanıyor. URL'de büyük ihtimalle reklam dilleri için bir altyapı.
Bilgi için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı