Gastrit ölümcül bir hastalığa yol açar mı?

Doktor maflor, famodin 40mg verdi kullanım sonucu iyileşme sağlandı ancak uykudan kalkınca nefes darlığı tekrarlanıyor.

Son düzenleme:
O bendede vardı uzun süre açlıktan oluyor arada bir uğruyor yanıma bazen geçiyor spora başladıktan sonra etkisi azaldı elma yemeye başladım iyi geldi haşlanmış yumurta falan yeme onun sarısı acayip yapıyor.

O bende de vardı uzun süre açlıktan oluyor arada bir uğruyor yanıma bazen geçiyor spora başladıktan sonra etkisi azaldı elma yemeye başladım iyi geldi haşlanmış yumurta falan yeme onun sarısı acayip yapıyor.

Evet haşlanmış yumurta tetikledi kestim direkt ancak yemek yedikten sonra artış gösteriyor veya uykudan kalkma aşamasından sonra eskisine göre biraz azalma var yardımın için teşekkürler =)

Uzun süren ciddi bir rahatsızlığın varsa gastroenteroloji bölümüne randevu alıp detaylı muayene olabilirsin. Bunun dışında klasik ppi denen mide koruyucuların kullanılması öneriliyor hasta kişilerde.

Yaklaşık 1.5-2 senedir alkalen reflü gastrit hastalığı ile uğraşıyorum. Şu an 19 yaşındayım ve bebekliğim, çocukluğumdan beri reflüye sahibim. Safra 12 parmak bağırsağından akıp midemin tamamını yara yapmıştı. Endoskopi olduğumdan ve teşhis koyulduğundan beri haplara bağımlıyım diyebilirim. Ursovef, ursactive gibi birbirinin muadili ilaçlar kullanıyorum. Yıllardır mide ile ilgili sıkıntı çektiğim için tecrübeli sayılabilirim. Kesinlikle doktora gitmeyi ihmal etme. Elinden geldiğince sıkıntı ve stresten uzak dur. Stres mideyi mahvediyor. Sağlığına çok dikkat etmelisin. Mide çok hassaslaştığı için en küçük bir şeyde kesintisiz bulantılar, istifralar söz konusu olabiliyor. Hayat kalitesini mahvediyor.

Yaklaşık 1.5-2 senedir alkalen reflü gastrit hastalığı ile uğraşıyorum. Şu an 19 yaşındayım ve bebekliğim, çocukluğumdan beri reflüye sahibim. Safra 12 parmak bağırsağından akıp midemin tamamını yara yapmıştı. Endoskopi olduğumdan ve teşhis koyulduğundan beri haplara bağımlıyım diyebilirim. Ursovef, ursactive gibi birbirinin muadili ilaçlar kullanıyorum. Yıllardır mide ile ilgili sıkıntı çektiğim için tecrübeli sayılabilirim. Kesinlikle doktora gitmeyi ihmal etme. Elinden geldiğince sıkıntı ve stresten uzak dur. Stres mideyi mahvediyor. Sağlığına çok dikkat etmelisin. Mide çok hassaslaştığı için en küçük bir şeyde kesintisiz bulantılar, istifralar söz konusu olabiliyor. Hayat kalitesini mahvediyor.

Çok Çok geçmiş olsun teşekkürler bende nefes darlığı ve yutkunma zorluğuda yapıyor doktora gideceğim belirli bir zamanda.

Ölümcüllük meselesini doktor dâhâ iyi bilir.
Genelde açken mide yanması ile cebelleşiyorum ve bazı baharatlar dokunuyor mideme.
Son 4-5 senedir bazı dönemlerde mide problemleri ile uğraşıyorum, "karın ağrısı" deyip yollayan doktor olursa başka doktora muayene olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı