Gaza gelip Twitch yayıncısına bağış yaptım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkürler hocam dikkat etmemişim.

Çok merak ediyorum bu yayıncılara bağış atanları. Acaba ömürleri boyunca Lösev, Tema vb. yerlere hiç bağış yapmışlar mıdır? Ne kadar üzücü bir durum şu yayıncılara bağış yapmak. Yayıncıyı desteklemek istiyorsan, sana keyif veriyorsa ücretli üye olursun desteklersin. Ama şu bağış olayı bence çok üzücü bir durum.

Çok merak ediyorum bu yayıncılara bağış atanları. Acaba ömürleri boyunca lösev, tema vb. yerlere hiç bağış yapmışlar mıdır? Ne kadar üzücü bir durum şu yayıncılara bağış yapmak. Yayıncıyı desteklemek istiyorsan, sana keyif veriyorsa ücretli üye olursun desteklersin. Ama şu bağış olayı bence çok üzücü bir durum.

Siz de haklısınız hocam fakat başkalarının bir yerlere bağışta bulunmasının bizi ilgilendirdiğini düşünmüyorum. Bizim bağış atarken 2 kere düşünmemiz buna yetecektir.

Çok merak ediyorum bu yayıncılara bağış atanları. Acaba ömürleri boyunca Lösev, Tema vb. yerlere hiç bağış yapmışlar mıdır? Ne kadar üzücü bir durum şu yayıncılara bağış yapmak. Yayıncıyı desteklemek istiyorsan, sana keyif veriyorsa ücretli üye olursun desteklersin. Ama şu bağış olayı bence çok üzücü bir durum.
Siz mi belirliyorsunuz kimin neye para harcayacağını? Kendi hakkıyla kazandığı parayı senin etik anlayışına göre harcamasını beklemek saçma.

Siz mi belirliyorsunuz kimin neye para harcayacağını? Kendi hakkıyla kazandığı parayı senin etik anlayışına göre harcamasını beklemek saçma.
Kafana silah dayayan yok. İstersen annenin, babanın birikimlerini alıp sat ve git yayıncılara bağışla. Bu sadece benim düşüncem, benim yorumum. İstediğim düşünceyi ifade ederim, eleştiririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı