Gazeteci Sedef Kabaş tutuklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Muhtemelen mesajlarımı okuyan herkes beni X partili li sanıyor ama değilim 😁 2023 de oy verme yaşıma giriyorum seçim günü ekonomiye göre oy vericem. Suan hiçbir partiyi tutmuyorum parti fanatikliği boş. a haber izle falan diyor biri xd
Kimsenin seni bir partili yaptığı yok ya da şu anda bizim bir partiyi savunduğumuz da yok. Sadece CB'nin bu yaptığının yanlış olduğunu bahsediyoruz.

Bu ülkede CB'nin yaptıklarını eleştirmek ya da karşı durmak, bir partiye ait olduğumuzu mu gösteriyor? Ayrıca oyunu ekonomiye göre veriyorsan bu senin siyaset bilgini de ortaya çıkartır zaten. Burada parti ismi bile geçmedi, CB'den bahsediyoruz ki normal şartlar altında CB'nin bir partiye mensup olmaması, tarafsız olması gerekir. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun dışında yazdığın tüm her şeyi cevapladım. Ayrıca sana göre, bana göre diye bir şey yok bu konuda. Kanunu okuduğun zaman bunun bir hakaret olmadığını anlarsın. Atıyorum sana okursan anlarsın.

Hakaret cezası, böyle laflara veriliyorsa şu anda forumda olanların %90'ını hapse attırabiliriz o zaman. :)

Burada bir gönderme var ya da yok. Bunu mahkeme tespit eder ama her ortaya atılan söze atlayacaksa uzun adam her denilen hakaret olur ona.
Dedim ya televizyonda tüm herkesin önünde olunca işler değişiyor ilk sayfalarda gorebilirsin mesajlarımı. ben burada aynı hakarette bulursam 1 dk sonra technopat serverinde in birkaç KB lik unutulmuş bir mesaj olarak kalicak . Ama bir hakaret 80 milyonluk devletin gündemine oturmuş aynı şeymi.

Muhtemelen mesajlarımı okuyan herkes beni X partili li sanıyor ama değilim 😁 2023 de oy verme yaşıma giriyorum seçim günü ekonomiye göre oy vericem. Suan hiçbir partiyi tutmuyorum parti fanatikliği boş. a haber izle falan diyor biri xd
A haber izleyecek potansiyel goruyorum ben sende ama. Demek ki yobazlar Amerikayla is birligi yaratip yapay ve gecici bir ekonomik gelisme saglasa ulkeni satip onlara oy vereceksin. Rengini belli ettigin iyi oldu.

Kimsenin seni bir partili yaptığı yok ya da şu anda bizim bir partiyi savunduğumuz da yok. Sadece CB'nin bu yaptığının yanlış olduğunu bahsediyoruz.

Bu ülkede CB'nin yaptıklarını eleştirmek ya da karşı durmak, bir partiye ait olduğumuzu mu gösteriyor? Ayrıca oyunu ekonomiye göre veriyorsan bu senin siyaset bilgini de ortaya çıkartır zaten. Burada parti ismi bile geçmedi, CB'den bahsediyoruz ki normal şartlar altında CB'nin bir partiye mensup olmaması, tarafsız olması gerekir. :)
A haber izle demiş bence beni o partiden görüyor ona dedim.

@SCAR_H Televizyonun önünde ya da 10 kişinin önünde. Yapılan şey bir hakaret olmadığı sürece istediğini diyebilir. Sen hala bunun hakaret olduğunu savunuyorsun ki sana kaynak atıp kanıtlıyorum. Buna rağmen savunmanın inattan ya da fanatiklikten öte bir açıklaması yok.

A haber izleyecek potansiyel goruyorum ben sende ama. Demek ki yobazlar Amerikayla is birligi yaratip yapay ve gecici bir ekonomik gelisme saglasa ulkeni satip onlara oy vereceksin. Rengini belli ettigin iyi oldu.
Valla ben 30 k lik PC yi 3 k ya alayım sonra ekonomi ne olursa olsun .d
("Rengini belli ettin" ?)
@SCAR_H Televizyonun önünde ya da 10 kişinin önünde. Yapılan şey bir hakaret olmadığı sürece istediğini diyebilir. Sen hala bunun hakaret olduğunu savunuyorsun ki sana kaynak atıp kanıtlıyorum. Buna rağmen savunmanın inattan ya da fanatiklikten öte bir açıklaması yok.
Bence hakaret sence değil kişiden kişiye değişir. Hakaret değilse haklısın , hakaretse ben haklıyım

Valla ben 30 klik PC'yi 3 k ya alayım sonra ekonomi ne olursa olsun .d
Bu cümleden konu hakkındaki bilgin belli oluyor. Umarım oy verme yaşına gelince bu kafadan çıkıp cidden nasıl oy verileceğini bilen bir vatandaş olursun. Olmazsan daha böyle günleri çok görürsünüz.

Bence hakaret sence değil kişiden kişiye değişir.
Kişiden kişiye değişmez. Bak bilmiyorsun hala anlatmaya çalışıyorsun. Böyle bir şeyin kişiden kişiye değişkenliği yok. Fanatiklikten öte değil yaptığın şey. "Bence" ile kanunlara bakılmaz, kanun ne derse odur. Yazdıklarına baktıkça boşa kürek çektiğimi görüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı