Gaziosmanpaşa/Gazi Mahallesi GigaFiber süreci

onurhan00

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba uzun süredir TurkNet kullanıyorum. Memnunuz bir problem yok lakin Gaziosmanpaşa'ya kadar geldiniz ve GigaFiber'i sundunuz ne yazık ki Gazi Mahallesini es geçtiniz. Bu bölge için planlarınız var mı? Özellikle merkezi ( 75 yıl mahalleleri ) birçok insan sizi buralarda da bekliyor. @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba uzun süredir TurkNet kullanıyorum. Memnunuz bir problem yok lakin Gaziosmanpaşa'ya kadar geldiniz ve GigaFiber'i sundunuz ne yazık ki Gazi Mahallesini es geçtiniz. Bu bölge için planlarınız var mı? Özellikle merkezi ( 75 yıl mahalleleri ) birçok insan sizi buralarda da bekliyor. @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Merhaba, bizi tercih ettiğin ve memnun olduğun için çok mutlu oldum🥳 GigaFiber konusunda hayal kırıklığı yaşadığın için üzgünüm😕 Elbet bir sebebi olmalı adresini proje ekibimize iletmek üzere listeye ekliyorum🙏

Merhabalar, herhangi bir gelişme var mıdır bu konu hakkında?
Merhaba, gelen talepler ile planlama süreçleri de değişiklik gösterdiği için şu an bölge ya da süre bilgisi maalesef veremiyorum.
GigaFiber İstiyorum — TurkNet sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz 🌸 🙏

Geri
Yukarı