Gaziosmanpaşa/Kazım Karabekir GigaFiber istiyorum sayfasına başvuran kaç kişi var?

Merhaba, kazım karabekir mahallesi planlarımız içerisindedir. Ekipler sırayla mahalledeki tüm sokaklara işlem sağlayacak 🥳

Ayşegül hanım vallahi kasım 2021'den beri çalışmaların başlamasını bekliyoruz gına geldi artık. Keşke haberimiz olmasaydı da geldiği zaman "AAA GigaFiber gelmiş" diye şaşırıp sevinseydik.

Saha ekipleri ile iletişime geçip çalışmalar ne zaman başlayacağını öğrenemez misiniz?

Ayşegül hanım vallahi kasım 2021'den beri çalışmaların başlamasını bekliyoruz gına geldi artık. Keşke haberimiz olmasaydı da geldiği zaman "AAA GigaFiber gelmiş" diye şaşırıp sevinseydik.

Saha ekipleri ile iletişime geçip çalışmalar ne zaman başlayacağını öğrenemez misiniz?
Merhaba, ekipler iş planlarına göre işlemleri tamamlıyor. Konu hakkında net süre bilgisi veremiyoruz maalesef.

Merhaba, ekipler iş planlarına göre işlemleri tamamlıyor. Konu hakkında net süre bilgisi veremiyoruz maalesef.

Bugün bir iş için gittiğim hemen alt sokağım olan 823 sokaktaki bir bina içinde TurkNet GigaFiber kutusunu gördüm. Bize az kaldığı için çok sevindim ama kablolama çok özensiz geldi bana kablo kanalından falan geçirilseydi en azından daha sağlıklı olurdu.

WhatsApp Image 2022-05-23 at 18.02.45.jpeg

Bugün bir iş için gittiğim hemen alt sokağım olan 823 sokaktaki bir bina içinde TurkNet GigaFiber kutusunu gördüm. Bize az kaldığı için çok sevindim ama kablolama çok özensiz geldi bana kablo kanalından falan geçirilseydi en azından daha sağlıklı olurdu.

Eki Görüntüle 1397190
Bulup da bunamaya gerek yok bence.

Bir deyim. Gerçek anlamında kullanılmıyor yani. O kablonun üstünden kamyon vs. geçmediği sürece zarar görmez.

Aslına bakarsanız benim öyle söylemenin sebebi kabloları hep eski bakır kablolara paralel götürmeleri bizim binaya da bakır kablolar resimdeki gibi bir bahçe duvarının kenarından geçiyor ve çocuklar duvara tırmanırken hep bu kabloya basıyorlar. Eğer gene bu kablonun yanından geçirirlerese fiber kabloyu er ezilme ihtimali yüksek. İşte aslında en başta bundan dolayı yazmıştı onu.
Bugün ekipler binanın girişine kablo çekti.

Dosya Ekleri

• IMG_20220523_182641.jpg
    IMG_20220523_182641.jpg
    463 KB · Görüntüleme: 488
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı