Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi'ne TurkNet GigaFiber altyapısı gelir mi?

Aerondighttt

Hectopat
İstanbul/Gaziosmanpaşa/Kazım karabekir mahallesi planlama içerisinde. Çalışmalar başlamadı daha. Gaziosmanpaşa'nın çoğu mahallesinde var.

Dostum merhaba, TurkNet'e özel olarak yazdınız mı? Gaziosmanpaşa sarıgöl mahallesinde ikamet ediyorum. Buraya yaklaşık 2 ay önce Turkcell altyapı çekti, TurkNet'te kendi altyapısını çeker mi acaba?

Dostum merhaba, TurkNet'e özel olarak yazdınız mı? Gaziosmanpaşa sarıgöl mahallesinde ikamet ediyorum. Buraya yaklaşık 2 ay önce Turkcell altyapı çekti, TurkNet'te kendi altyapısını çeker mi acaba?
Merhaba, GigaFiber İstiyorum — TurkNet sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

Merkez mahallesi'nde oturuyorum. Buraya altyapı çekildi. Sarıgöl'de çok uzak sayılmaz bize. Muhtemelen oraya da yakında gelir.

Ekleme: Buraya nisan gibi Türk Telekom altyapı çekti, çok geçmeden TurkNet altyapı çekti.

Merkez mahallesi'nde oturuyorum. Buraya altyapı çekildi. Sarıgöl'de çok uzak sayılmaz bize. Muhtemelen oraya da yakında gelir.

Ekleme: Buraya nisan gibi Türk Telekom altyapı çekti, çok geçmeden TurkNet altyapı çekti.

Yaşınız kaçtı ve bende sarıgölde oturuyorum GigaFiber çok istiyorum ama gelmiyor GigaFiber isteme sebebim GeForce NOW ile oyun oynuyorum ondan inşallah hızlı bir şekilde gelir.

Merhaba bende orada oturuyorum sarıgöl kent konutlarında mı oturuyorsunuz?

Sarıgöl Muhtarlığı'nın oradayım

Güncelleme, birkaç gün önce binaya GigaFiber kutusu takıldı, havai kablolama yapılıyormuş. Çalışanlara sorduğumda 1 ay içinde aktif edileceğini söylediler. TT taahhüdüm mart ayında bitecek, aktif olduğunda bir sorun olmazsa, cayma bedeli de hallolursa artık TürkNetliyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı