Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güncel haber

pusholder-20210514-0001.jpg

İşte o zaman ülke düzlüğe, gençler ise mutluluğa erecek hocam.
Ben bu ülkeden umudu kestim beyler. Gerekirse köpek gibi çalışcam araştırıcam yurt dışına gideceğim. Gerekirse yurt dışında çalışırım burada 10. sıra vatandaş olacağıma orada olurum en azından rahat olurum. Yetti artık her haber gördüğümde birilerine sövüyorum gençliğimi adam akıllı yaşayamıyorum. Beter olsun bunlara oy verenler beter ! Sürünsünler pişman olsunlar biz keşke oy vermeseydik desinler. Bakın okadar kinlenmişim ki nerdeyse söveceğim forum şartları gereği bukadar oluyor.

Ben bu ülkeden umudu kestim beyler. Gerekirse köpek gibi çalışcam araştırıcam yurt dışına gideceğim. Gerekirse yurt dışında çalışırım burada 10. sıra vatandaş olacağıma orada olurum en azından rahat olurum. Yetti artık her haber gördüğümde birilerine sövüyorum gençliğimi adam akıllı yaşayamıyorum. Beter olsun bunlara oy verenler beter ! Sürünsünler pişman olsunlar biz keşke oy vermeseydik desinler. Bakın okadar kinlenmişim ki nerdeyse söveceğim forum şartları gereği bukadar oluyor.
Anlıyorum hocam anlıyorum bizim yaşımızdaki yabancı gençler keyif çatarken biz burada gelecek kaygısıyla yaşayamıyoruz bile. 2. Bir Atatürk lazım bize ülkesi için herşeyi yapabilecek bir yönetici lazım. Derdi memleket olan birisi lazım.

İlk önce Türkiye'deki genel zihniyet sorunu çözülmeli. Arkasından gerisi gelir. bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler

Sadece tarım ve Turizmle bile Türkiye gelişebilirdi. Almanya kadar olamasa bile bir Hollanda kadar olabilirdi. :(

Filistin'in attığı 100 roket = İsrail'in bir roketi.
Bak İsrail'e adamlar yatırımı askeriye tarafına yapmışlar. Biz de Diyanet'e yapalım. :D
İsrail'in bir şeye yatırım yaptığı filan yok.
Besleme bir devlet.
ABD'den ne kadar kaynak aktarılıyor her sene.

Yunanistan, Ermenistan ve İsrail ABD'nin karakol devletleri.
Milli Savunmaya biz de bayağı kaynak aktarıyoruz.

Ayrıca bazıları PKKlılarla Filistinlileri bir tutuyor.
Arkadaşlar PKK, ABD'nin petrol katırıdır.
Kürtlerden ziyade Ermenilerin hakkını savunur, onlara hizmet eder.
En çok da Kürtlere zulmeder.
Bizim Devletimiz ne topraklarına ne kutsallarına el uzatmaz.
Ne canlarına ne çocuklarına dokunmaz.

Oysa İsrail ilhak projesi kapsamında planlı olarak Filistinlileri katlediyor.
Tapulu arazilerine el koyuyor.
Tüm kutsalları çiğniyor.

Ne Filistinlileri PKK ile ne de Türkiye'yi bu terör devleti ile bir tutmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı