Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@volkankara74 sığındıysa sığındı. Şu an savaşlar askerle değil teknoloji ve parayla kazanılıyor. Destekle mestekle fark etmez, bu adamlarda ikisi de bolca var ve kullanıyorlar. Suriye, Mısır, Ürdün, Özgür Arap Ordusu ve Irak birleşti yine yenemediler bu İsrail'i. 60'larda yenemedilerse şimdi hiç yenemezler. Biz girsek emin ol Filistin'de, onların topraklarında biz de yenemeyiz İsrail'i. Onlar da bizi yenemez Anadolu'da. İsrail de biz de SAVUNMAYA yatırım yapmış ülkeleriz. Şu an bu adamları oradan atabilecek askeri güç yok bu bölgede. Böyle canlı bombalarla, roketlerle hiçbir şey yapamazsın anca kendi halkını öldürtürsün.

Hocam o zaman iyi ya, Bavyera güzel yer fakat pahalı birazcık. Orada rahat yaşayan Berlin'de falan kral olur. En mantıklı kararı vermişsiniz.
Valla babamın halası sağolsun her türlü masrafımı karşıladı. Onlar da Almanya’ya gelince zengin olmuşlar. Malikane tarzı bir evde oturuyorlar. Rahatım Allah’a şükür aç ta değilim. O pişkin gurbetçiler der onu ancak.

Valla babamın halası sağolsun her türlü masrafımı karşıladı. Onlar da Almanya’ya gelince zengin olmuşlar. Malikane tarzı bir evde oturuyorlar. Rahatım Allah’a şükür aç ta değilim. O pişkin gurbetçiler der onu ancak.
Hocam valla durumunuza ve gittiğinize sevindim, biri ülkeden kaçınca mutlu oluyorum, ben de tam lise için gidecektim fakat corona girdi araya gidemedim.

Son dakika:

Hamas, Aşkelon yerleşiminin 100 roketle hedef alındığını açıkladı: 1 kişi ağır yaralandı

IMG_20210514_031405.jpg

"- Ahmak olmasaydı insan, tüm savaşlar dostça kazanılırdı." - Ceza. Ben yatıyorum arkadaşlar bugün yeterince üzüldüm. Size iyi ve bol sohbetler dilerim.

@volkankara74 sığındıysa sığındı. Şu an savaşlar askerle değil teknoloji ve parayla kazanılıyor. Destekle mestekle fark etmez, bu adamlarda ikisi de bolca var ve kullanıyorlar. Suriye, Mısır, Ürdün, Özgür Arap Ordusu ve Irak birleşti yine yenemediler bu İsrail'i. 60'larda yenemedilerse şimdi hiç yenemezler. Biz girsek emin ol Filistin'de biz de yenemeyiz İsrail'i. Onlar da bizi yenemez Anadolu'da. İsrail de biz de SAVUNMAYA yatırım yapmış ülkeleriz. Şu an bu adamları oradan atabilecek askeri güç yok bu bölgede. Böyle canlı bombalarla, roketlerle hiçbir şey yapamazsın anca kendi halkını öldürtürsün.
Kara savaşında dümdüz ederiz İsrail'i.
Kendi topraklarına atom bombası mı atacak, onların canı kıymetlidir.
Onlar hiçbir toprağı savaşarak vatan yapmadılar. Ancak kaçmayı bilirler.
İngiliz ABD beslemesi bir terörist yığını.
Karakter sahibi olanları zaten terk etti İsrail'i.
Aydınları, profları şu an kınıyor bu siyonist zihinleri.

Dediğim gibi İslam Coğrafyasını kontrol altında tutmak için ABD karakollarından sadece biri İsrail.
Diğeri Ermenistan ve öteki de Yunanistan.

İsrail bizi elbet yenemez.
Senin o saydığın devletçiklerle kadim uygarlık mirasçısı ulus devletleri bir tutma.
Ne İran, ne Türkiye onlara benzemez.

Kara savaşında dümdüz ederiz İsrail'i.
Kendi topraklarına atom bombası mı atacak, onların canı kıymetlidir.
Onlar hiçbir toprağı savaşarak vatan yapmadılar. Ancak kaçmayı bilirler.
İngiliz ABD beslemesi bir terörist yığını.
Karakter sahibi olanları zaten terk etti İsrail'i.
Aydınları, profları şu an kınıyor bu siyonist zihinleri.

Dediğim gibi İslam Coğrafyasını kontrol altında tutmak için ABD karakollarından sadece biri İsrail.
Diğeri Ermenistan ve öteki de Yunanistan.

İsrail bizi elbet yenemez.
Senin o saydığın devletçiklerle kadim uygarlık mirasçısı ulus devletleri bir tutma.
Ne İran, ne Türkiye onlara benzemez.
Dostum hayal dünyan çok güzelmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı