Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ürdün falan destek göndermedi. Halk kendi isteğiyle Filistin'e destek yürüyüşü yaptı. Ayrıca kara harekatını yaparsa Filistin'in cevabı çok ağır olur. İsrail ordusu çok zayiat verir.
Halkının orada olması savaş ilanından başka bir şey değil. İsrail gereken cevabı vermesi gerek. Bilerek izin verilmiştir.

Ürdün falan destek göndermedi. Halk kendi isteğiyle Filistin'e destek yürüyüşü yaptı. Ayrıca kara harekatını yaparsa Filistin'in cevabı çok ağır olur. İsrail ordusu çok zayiat verir.

Çünkü verecek. Haksız bir his değil. Hafife alıyoruz falan ama Filistin'in elinde bir sürü mühimmat var. Filistin'in dezavantajlardan biri ise düzenli değiller. İsrail ordusu düzenli bir ordu iken Filistin'in askeri kanadı düzensiz.
Hayırlısı olsun diyecek pek fazla bir şeyim yok ama gene de gelişmelerden haberdar ederseniz gece çok minnettar kalırım.

Ya reis bak her konuda ayni şeyi yaziyorsun bak cidden bıktık ne bekliyorsunuz ilgi mi ne yani anlamıyorum sürekli bana egolu kinci diyorlar diyerek forumu bırakıyorsunuz çevrimdışı oluyorsunuz sonraki gün tekrar sizi görüyorum yeter artık yani başkası size egolu kinci diyorsa takmayın bana da Ma'at ile olan konumda forumu çocuk parkına çevirdin diyorlardı ben takmıyorum siz de takmayın ya da bırakıyorsaniz bırakın cidden her konuda bu mesajınızı görmekten biktim.
Haklısınız beyefendi. Bu konuda canınızı sıkmayın. Bir daha olmayacak. Teşekkürler. Siz ne derseniz o olacak bundan sonra. Bayramınız mübarek olsun.

Haklısınız beyefendi. Bu konuda canınızı sıkmayın. Bir daha olmayacak. Teşekkürler. Siz ne derseniz o olacak bundan sonra. Bayramınız mübarek olsun.

Dalga geçer gibi yazmışsın ama ben uzatmamak adına bayramımi kutladigin için teşekkür ediyorum ve ben de senin bayramınızı kutluyorum bayramın mübarek olsun.

Ülkelerin böyle yapması İsrail için mükemmel bir yandan. Artık dünya kamuoyunun büyük bir kısmı İsrail'i destekleyecek.

Dalga geçer gibi yazmışsın ama ben uzatmamak adına bayramımi kutladigin için teşekkür ediyorum ve ben de senin bayramınızı kutluyorum bayramınız mübarek olsun.
Beyefendi, siz yanlış anladınız ama. İnanmayacaksınız bana. Her neyse. Sağlıklı günler dilerim. Tekrardan bayramınız mübarek olsun.

Halkının orada olması savaş ilanından başka bir şey değil. İsrail gereken cevabı vermesi gerek. Bilerek izin verilmiştir.

Evet bu konuda haklısınız. Ürdün istese Filistin'e destek için giden insanları çıkartmayabilirdi.

Hayırlısı olsun diyecek pek fazla bir şeyim yok ama gene de gelişmelerden haberdar ederseniz gece çok minnettar kalırım.

Tabii. Gece de buradayım 👍.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı