Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir konuda bile trollemeye çalışanlar var ya...

6 gün savaşında ABD gemisine de saldırdı İsrail. Yani kendi başına da bölgedeki tüm Arapları tokatlayacak güçte.
Hocam sizin yazılarınıza dikkat ediyorum bir kaç gündür siyaset ve tarihi yakından takip ediyorsunuz sanırım.Hatta benim Çin ile ilgili konuma da yazmıştınız.

Sormamda sakınca yoksa.Acaba bir üniversite okuyor musunuz ve hangi bölüm?
Ben de ilgiliyim siyaset ve tarihe.

Sormak istediğim bir şey daha var.İsrail neden Filistin'e karşı bu kadar hızlı reaksiyon gösteremedi. Ben,İsrail direk kara harekatı yapıp hepsinin üstünden gelir diye tahmin ediyordum.

Ayrıca "volkankara74" ve "Emre Rekt" denen kullanıcıların yorumlarına pek fazla itibar etmeyin.Büyük ihtimalle aynı kişi yönetiyor veya birlikte hareket ediyorlar.

Size de hocam, eğer moralinizi bozduysam özür dilerim. Anlık yazma isteği ile yazdim.
Yazın, sorun yok 👍. Özür dilemeyin lütfen. Haklısınız, düşüncelerinizi dile getirmelisiniz. Buna saygı duyuyorum. Özür dilenecek bir durum görmüyorum. 22 yaşına geldim, çocuk gibi neden küseyim ki? Sıkıntı yok, düşünmeyin bunları. Ben de bundan sonra dikkat ederim 🙂

Hocam sizin yazılarınıza dikkat ediyorum birkaç gündür siyaset ve tarihi yakından takip ediyorsunuz sanırım. Hatta benim Çin ile ilgili konuma da yazmıştınız.

Sormamda sakınca yoksa. Acaba bir üniversite okuyor musunuz ve hangi bölüm?

Sormak istediğim bir şey daha var. İsrail neden Filistin'e karşı bu kadar hız reaksiyon gösteremedi ben İsrail direk kara harekatı yapıp hepsinin üstünden gelir diye tahmin ediyordum.

Ayrıca "volkankara74" ve "emre rekt" denen kullanıcıların yorumlarına pek fazla itibar etmeyin. Büyük ihtimalle aynı kişi yönetiyor veya birlikte hareket ediyorlar.

Hocam klasik +50 Müslüman tipi ailemde çok var böyleleri ceklimez olmaları da cabası.

Hocam klasik +50 Müslüman tipi ailemde çok var böyleleri ceklimez olmaları da cabası.
Evet benim çevremde de var bu tipler.Ne yaparsan yap laf anlatamazsın kendi bildiklerini okurlar maalesef.İlişkiyi kesmek en mantıklısı.Stres olmaya gerek yok.

Halkının orada olması savaş ilanından başka bir şey değil. İsrail gereken cevabı vermesi gerek. Bilerek izin verilmiştir.

Ülkelerin böyle yapması İsrail için mükemmel bir yandan. Artık dünya kamuoyunun büyük bir kısmı İsrail'i destekleyecek.

Bu şahsın yorumlarını asla kaale almayınız. İsrail yanlısı yorumlarıyla insanları kızdırmaktan başka bir şey yaptığı yok. Bir ara fuat avni hesabı vardı ondan farkı yok.

Hocam sizin yazılarınıza dikkat ediyorum bir kaç gündür siyaset ve tarihi yakından takip ediyorsunuz sanırım.Hatta benim Çin ile ilgili konuma da yazmıştınız.

Sormamda sakınca yoksa.Acaba bir üniversite okuyor musunuz ve hangi bölüm?

Sormak istediğim bir şey daha var.İsrail neden Filistin'e karşı bu kadar hızlı reaksiyon gösteremedi. Ben,İsrail direk kara harekatı yapıp hepsinin üstünden gelir diye tahmin ediyordum.

Ayrıca "volkankara74" ve "Emre Rekt" denen kullanıcıların yorumlarına pek fazla itibar etmeyin.Büyük ihtimalle aynı kişi yönetiyor veya birlikte hareket ediyorlar.

Ben yine de sizi ciddiye alıp sorunuzun bir kısmına cevap vereyim. Düşüncelerimi yanlış buldunuz sanırım, önemli değil. İsrail ordusu hemen kara harekatı yapamıyor çünkü kendi ülkesinde de karışıklık var. Araplar sadece Filistin otoritesi altında yaşamıyor. İsrail'de bir sürü Arap var.

Bu arada, bu konuya tartışmaya mı geldiniz, benim hakkımda yorum yapmaya mı?

Evet benim çevremde de var bu tipler. Ne yaparsan yap laf anlatamazsın kendi bildiklerini okurlar maalesef. İlişkiyi kesmek en mantıklısı. Stres olmaya gerek yok.

Ne yazık ki bu kişiler benim 1. derece yakınım ve ilişki kesemiyorum anlatıyorum filistinli Hamas'ın ne yaptığıni iyi yapıyorlar gebersinler hepsi vesaire diyorlar sonra Filistin'e yapılınca Allah belasını versin İsrail'in diyorlar.

Bu şahsın yorumlarını asla kaale almayınız. İsrail yanlısı yorumlarıyla insanları kızdırmaktan başka bir şey yaptığı yok. Bir ara fuat avni hesabı vardı ondan farkı yok.

Bundan sonra senin yazdıklarını ciddiye almayacağım onun değil :)

Davalık arkadaş gelmiş. Ne yapıyorsun? Adliyede bayram tatili var yakında kamu davası açılır. Bayramdan sonra karakola gidip şikayet ediceğiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı