Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@381258

İşte ben sizden o yüzden kaynak istedim. Sunduğunuz içerikler bende bir güven uyandırmadı. Birkaç saat bekleyeyim dedim. Hatta bunların bazılarını Teyit.org'a gönderdim. İlgilenirler umarım. Sizin ibareniz böyle olmayabilir ama kaynak olarak sunduğunuz yerde bambaşka bir algı var.

@381258

İşte ben sizden o yüzden kaynak istedim. Sunduğunuz içerikler bende bir güven uyandırmadı. Birkaç saat bekleyeyim dedim. Hatta bunların bazılarını Teyit.org'a gönderdim. İlgilenirler umarım. Sizin ibareniz böyle olmayabilir ama kaynak olarak sunduğunuz yerde bambaşka bir algı var.
Siz haklısınız, iddia olarak başlık koymalıydım. Çok dert ettiniz sanki, alt tarafı bir haber :D.

Filistin sağlık merkezi müdürü "Hem covid hem de savaşta yaralananlar ile baş edemiyoruz. Eğer İsrail ile savaş devam ederse yakında virüs vakalarının tedavi edilemeyecek" dedi.

@381258

Dert etmekten ziyade: "Son dakika! Şok haber! Sahadan paylaşıyorum!" gibi bir yaklaşımda olunca dikkat etmeniz lazım.

Mesela Time'ın falaket bir mazisi vardır. OJ Simpson davası devam ederken aşırı siyahi biri olmamasına rağmen kapağında yer vermiş ve bilerek fotoğrafı karartmışlardır. Gelen tepkilerden sonra ise özür dilemişlerdir. Toplumu yanlış yöne itmek ya da gerçek olmayan dışında haber yapmak suçtur. Bilginiz olsun diye anlatmaya çalışıyorum.

oj_480x318.jpg

@381258

Dert etmekten ziyade: "Son dakika! Şok haber! Sahadan paylaşıyorum!" gibi bir yaklaşımda olunca dikkat etmeniz lazım.

Mesela Time'ın falaket bir mazisi vardır. OJ Simpson davası devam ederken aşırı siyahi biri olmamasına rağmen kapağında yer verirken bilerek fotoğrafı karartmışlardır. Ve gelen tepkilerden sonra özür dilemişlerdir. Toplumu yanlış yöne itmek ya da gerçek olmayan dışında haber yapmak suçtur. Bilginiz olsun diye anlatmaya çalışıyorum.

Eki Görüntüle 1023355

Tamam. Teşekkür ederim.

"West Bank'da 7 Filistinli'nin öldüğü açıklandı."

"ABD "İsrail'e giderken tekrar düşünmeye davet ediyorum" dedi."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı