Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim cevap verdiğim arkadaşa demek istedin herhalde. (?) Ben diyorum ki, her zaman ülke çıkarlarına göre hareket edilmeli. Sırf devleti Ermenistan yandaşı diye, geçmişte Osmanlı'ya ihanet ettiler diye kahrolsun demektense, sınır tarafımızın güvenliği için en iyisini desteklemeliyiz.
Hocam hiçbirine bir destek çıkmazsak nötr olur hiçbir şey olmaz. Neden taraf seçelim? İkisinin yaptığı şeyde aynı.

Kardeşim senin derdin masumların ölmesi ve Mescid-i Aksa değil mi? Eee Filistin'in yaptığı da masumları öldürmek ona niye tepki vermiyorsun? İsrail için Mescid-i Aksa değerli bir yer merak etme yıkmak istese çoktan yıkmıştı. Bu kadar gelişmiş bir ülke sence yıkamaz mı orayı isterse? Adamlar bayram namazı bile kılmalarına izin veriyor müslümanların.

Anlattığın şeye benziyor. Türkiye'nin Ayasofya'yı yıkmasıyla İsrail'in Mescid-i Aksa'yı yıkması aynı olay. Sence böyle bir şey olabilir mi?

İsrail'de doğan çocuk suçlu yani demi orada doğdu diye? Hitler'den daha faşist birisini görüyorum.
Kafanda yarattığın şeyleri bana itham etme.
Siyonist rejim yahudilere de zulmediyor.

Filistin tarafı kaç sivil öldürmüş, İsrail kaç sivil öldürmüş.
Neyin ne olduğunun farkındasınız.

Çocuk katillerini savunan, çocukları terörist addeden sizsiniz.
Aynaya bakmayın Hitlerden faşist birini görmek istemiyorsanız.
Ya da öz çekim yapmayın bu aralar.

1- Masum insanların ölmemesi için.
2- Kendi çıkarlarımız için. İsrail kendi çevre topraklarını hallettikten sonra durmayacak, çevre devletlere saldırmaya başlayacak, işgal edecek. Bu kaçınılmaz bir gerçek.
Ya komplo teori kurmayın gece gece gülesim geliyor.

1- Masum insanların ölmemesi için.
2- Kendi çıkarlarımız için. İsrail kendi çevre topraklarını hallettikten sonra durmayacak, çevre devletlere saldırmaya başlayacak, işgal edecek. Bu kaçınılmaz bir gerçek.
1- Masum insanları iki tarafta öldürüyor. Savaşı bu yüzden desteklemiyoruz. Fakat savaş çıkmış bir kere yapılabilecek bir şey yok.

2- Oyunda değiliz o kadar kolay değil her yeri işgal etmek. Rusya, Çin ve İran en ilk karşı çıkanlar olur zaten merak etmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı