Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kafanda yarattığın şeyleri bana itham etme.
Siyonist rejim yahudilere de zulmediyor.

Filistin tarafı kaç sivil öldürmüş, İsrail kaç sivil öldürmüş.
Neyin ne olduğunun farkındasınız.

Çocuk katillerini savunan, çocukları terörist addeden sizsiniz.
Aynaya bakmayın Hitlerden faşist birini görmek istemiyorsanız.
Ya da öz çekim yapmayın bu aralar.
Off. Hocam mühendis adam zeki olur yapmayın bakın ciddi diyorum can sıkıyorsunuz. Kimseyi savunan eden yok sadece şunu anlamıyoruz. Filistin'in de İsrail'in de savunulacak bir yani yok. İkisi de aynı şeyi yapıyor bunu anlayın yeter. Sonra bana "faşist" mi diyorsunuz ne diyorsanız deyin.

Filistin'deki çocukta İsrail'deki çocukta aynıdır benim gözümde.

1- Masum insanları iki tarafta öldürüyor. Savaşı bu yüzden desteklemiyoruz. Fakat savaş çıkmış bir kere yapılabilecek bir şey yok.

Adamların Müslüman'lara karşı aşırı bir garezi var. Bunu bilmeyen yok. Filistin ise karşılıksız kalıp çökeceğine, bari biz de elimizden geleni yapalım deyip ellerindeki her şeyi yağdırıyor. Adamların yaptıklarının cezasının %1'i falan kesilmiştir anca, ki sonsuza kadar da kesilmeyecek gibi. Tabi ki bombalamak kötü bir şey, keşke yapmasalardı. Onda size katılıyorum.

2- Oyunda değiliz o kadar kolay değil her yeri işgal etmek. Rusya, Çin ve İran en ilk karşı çıkanlar olur zaten merak etmeyin.

Buna katılmıyorum. İşgal etmek gayet de kolay Orta Doğu'da. İsrail'e karşı çıkan ülke sayısı bir elin parmağı.

Sizi dinleyen yok dostum. Olgun insanlar arasında konuşma yapılır. İnsanlara hakaret edip bir şey bilmeden yorum yapanlarla değil.
Adamların Müslüman'lara karşı aşırı bir garezi var. Bunu bilmeyen yok. Filistin ise karşılıksız kalıp çökeceğine, bari biz de elimizden geleni yapalım deyip ellerindeki her şeyi yağdırıyor. Adamların yaptıklarının cezasının %1'i falan kesilmiştir anca, ki sonsuza kadar da kesilmeyecek gibi. Tabi ki bombalamak kötü bir şey, keşke yapmasalardı. Onda size katılıyorum.

Buna katılmıyorum. İşgal etmek gayet de kolay Orta Doğu'da. İsrail'e karşı çıkan ülke sayısı bir elin parmağı.
Hocam Orta Doğu'da çıkmasına gerek yok. Rusya, Çin ve İran gibi ülkeler ona izin vermezler.

Burası Türkiye İngiltere değil.

Değil.
Senin gözünde kesinlikle aynı değil.
Olayın başından beri masum insanların hepsinin masum olduğunu din, dil ve ırk farketmediğini söyledim. Müslüman da aynı Yahudi de Hristiyan da. Hepsi insan hepsi çocuk.

Hocam Orta Doğu'da çıkmasına gerek yok. Rusya, Çin ve İran gibi ülkeler ona izin vermezler.

Umarım vermezler. Yoksa Filistinliler gibi biz de yanarız. Ama arkalarında ABD var. Şöyle düşünün, Orta Doğu'da bir işgalci ülke kuruldu. Adı ABD. Ama vatandaşları Yahudi. Aynı şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı