Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarım vermezler. Yoksa Filistinliler gibi biz de yanarız. Ama arkalarında ABD var. Şöyle düşünün, Orta Doğu'da bir işgalci ülke kuruldu. Adı ABD. Ama vatandaşları Yahudi. Aynı şey.
Vermezler hocam merak etmeyin. Dünya sistemi öyle işlemez.
Yaşını büyük göstermeye çalışan biri daha :)
Hiç sorun yok Discorddan falan konuşabiliriz "SESLİ" şekilde. Bana fark etmez de sizin olgun bir insan olduğunuzu kimse düşünmüyor.

Vermezler hocam merak etmeyin. Dünya sistemi öyle işlemez.

Hiç sorun yok Discord'dan falan konuşabiliriz "sesli" şekilde. Bana fark etmez de sizin olgun bir insan olduğunuzu kimse düşünmüyor.

Ah bir de zahmet edeceğim konuşacağım ha ben işimi uygulamada gösteririm laf ebeliklerinde değil. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ah bir de zahmet edeceğim konuşacağım ha ben işimi uygulamada gösteririm laf ebeliklerinde değil. :)
Adınız aslında her şeyi açıklıyor. Önyargıdan demiyorum. Neyse uzatmayacağım. Rapor sistemini kullanmayı tercih ediyorum.

Rica etsem biri nasil bu olayın başladığını açıklayabilir mi? Ne oldu da böyle bir kaos durumu olustu?

Adınız aslında her şeyi açıklıyor. Önyargıdan demiyorum. Neyse uzatmayacağım. Rapor sistemini kullanmayı tercih ediyorum.

Sakın bir daha başka kişilerede yaşıyla ilgili algı yapıp itibar düşürücü işlere girişme beceremiyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı