Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hocam,olaylar bugün başladı hatta bir konu kilitlendi.Bu konuda kilitlenecek muhtemelen.Bazı şahıslar herhalde birlikte hareket edip böyle konulara geliyorlar.Özellikle bugün takip ettim hep aynı konulara aynı kişiler geliyor ve Filistin edebiyatı yapıp milleti kışkırtıyorlar.Üyelerde bu oltaya geliyor ve bunlara laf anlatmaya çalışıyor.Onlarda cevap veriyorlar.Böyle olunca durum kısır döngüye giriyor.
Evet onu fark ettim ben de hocam. Konuşulmasını istemiyorlar sanırım da konuyu kitlemek yerine keşke ceza verse yetkililer...

Evet onu fark ettim ben de hocam. Konuşulmasını istemiyorlar sanırım da konuyu kitlemek yerine keşke ceza verse yetkililer...
Hiç kimse ifade hakkını kullandığı için ceza yiyemez. Konu kilitleniyor çünkü konu kısır döngüye giriyor ve işin içine saygısızlık ve hakaret giriyor.

Hiç kimse ifade hakkını kullandığı için ceza yiyemez. Konu kilitleniyor çünkü konu kısır döngüye giriyor ve işin içine saygısızlık ve hakaret giriyor.
Hocam ifadesini belirtenler değil. Hakaret edip ortalığı kızıştıranlar diyorum. Bknz: @oyun78

Bazen şaka yaptığınızı düşünüyorum hocam.

Hocam ifadesini belirtenler değil. Hakaret edip ortalığı kızıştıranlar diyorum. Bknz: @oyun78
@381258 hocam ile biz açıkçası güzel güzel tartışıyoruz. Şimdiye kadar tek dediğim şey Filistin'in soba borusundan yapılma roketleri. Zaten onu da herkes kabul ediyor. Emre hocam da gayet tatlı bir dilde konuşuyor ama çok fanatik.

Yine hesap açıp gelecekler. Huzuru bozacaklar en iyisi engellemek.

Siz hayırdır arkadaşlar kimin forumundan kimleri kavuyor ve yan hesap sonradan gelme hesaplar muamelesi yapıyorsunuz. 1 dakika siz kimsiniz bu foruma VIP adı altında üyelik mi alıyorlarda biz bilmiyoruz? Siz kimin köyünden kimi kavuyorsunuz? Bu forum site herkese açık bir alandır kimsenin tapulu alanı kimsenin tapulu düşüncesini barındıracak yerler değildir.

Bunları diyebilen bu muameleleri yapanlar ancak yerleşik bir düzen kurmuş o düzene sonradan birileri çomak sokuyor deyipte ağlayanların muameleleridir.

Gücünüzede gitse işinizede gelmesede başka görüşlere saygı duyacaksınız.

Bana hemen hakaret yazıları mı göster gösteremezsen özür dileyeceksin herkesden hemen.

Siz hayırdır arkadaşlar kimin forumundan kimleri kavuyor ve yan hesap sonradan gelme hesaplar muamelesi yapıyorsunuz. 1 dakika siz kimsiniz bu foruma VIP adı altında üyelik mi alıyorlarda biz bilmiyoruz? Siz kimin köyünden kimi kavuyorsunuz? Bu forum site herkese açık bir alandır kimsenin tapulu alanı kimsenin tapulu düşüncesini barındıracak yerler değildir.

Bunları diyebilen bu muameleleri yapanlar ancak yerleşik bir düzen kurmuş o düzene sonradan birileri çomak sokuyor deyipte ağlayanların muameleleridir.

Gücünüzede gitse işinizede gelmesede başka görüşlere saygı duyacaksınız.

Bana hemen hakaret yazıları mı göster gösteremezsen özür dileyeceksin herkesden hemen.
Hala anlamadınız sanırım. Sizi yanlış anlamayın ama takan yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı