Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz hayırdır arkadaşlar kimin forumundan kimleri kavuyor ve yan hesap sonradan gelme hesaplar muamelesi yapıyorsunuz. 1 dakika siz kimsiniz bu foruma VIP adı altında üyelik mi alıyorlarda biz bilmiyoruz? Siz kimin köyünden kimi kavuyorsunuz? Bu forum site herkese açık bir alandır kimsenin tapulu alanı kimsenin tapulu düşüncesini barındıracak yerler değildir.

Bunları diyebilen bu muameleleri yapanlar ancak yerleşik bir düzen kurmuş o düzene sonradan birileri çomak sokuyor deyipte ağlayanların muameleleridir.

Gücünüzede gitse işinizede gelmesede başka görüşlere saygı duyacaksınız.

Bana hemen hakaret yazıları mı göster gösteremezsen özür dileyeceksin herkesden hemen.
Oyy kızdın mı sen? Siz kendi kendinize konuşuyorsunuz. Takan yok🤣🤣🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@381258 hocam ile biz açıkçası güzel güzel tartışıyoruz. Şimdiye kadar tek dediğim şey Filistin'in soba borusundan yapılma roketleri. Zaten onu da herkes kabul ediyor. Emre hocam da gayet tatlı bir dilde konuşuyor ama çok fanatik.

Yapacak bir şey yok :D. Ben de biraz fanatik insanım.

Yapacak bir şey yok :D. Ben de biraz fanatik insanım.
Evet hocam fanatikliğinizi 3-4 ay önceki bir konudan biliyorum :D . O zaman kalbinizi kırdıysam kusura bakmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ahaa işte bu kadar bunların algı yalanları buraya kadar arkadaşlar. Azıcık uğraşacaksınız ve gördüğünüz gibi hemen patlıyorlar yani yalanlar ortaya çıkınca ukalalığa laubağliliğe verenlerden ne beklersin yüzleri bu bunların. Ona göre sizde bunların her söylediğine yazdıklarına kanmayın yalan makinelerinden iyi iş yaparlar bunlar :)

Ahaa işte bu kadar bunların algı yalanları buraya kadar arkadaşlar. Azıcık uğraşacaksınız ve gördüğünüz gibi hemen patlıyorlar yani yalanlar ortaya çıkınca ukalalığa laubağliliğe verenlerden ne beklersin yüzleri bu bunların. Ona göre sizde bunların her söylediğine yazdıklarına kanmayın yalan makinelerinden iyi iş yaparlar bunlar :)
Oyy tamam ağlama. 🤣🤣

Kardeşim sesli çağırdık gelmedin. Anlattık anlamadın daha ne yapalım? A haber'i takıp ediyorum diyorsun. A Haberi takip eden birine mi inansın millet :D Gülünç durumdasın valla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı