Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyy tamam ağlama. 🤣🤣

Yalnız ben ciddiyimdir böyle laubağlilik yapmam o yaşı küçükler için geçerli yani sizler için. Sandınız ki yine küçük yaşta birisi hemen söndürelim. Yok aslanım ben size fazla gelirim. İnsanların yaşlarını küçük düşürmek gayesi ile algı yaparak hedef almayın önce karşınızdakini tanımaya bakın derim.

Yalnız ben ciddiyimdir böyle laubağlilik yapmam o yaşı küçükler için geçerli yani sizler. Sandınız ki yine küçük yaşta birisi hemen söndürelim. Yok aslanım ben size fazla gelirim. İnsanların yaşlarını küçük düşürmek gayesi ile algı yaparak hedef almayın.
Adından yaşın belli oluyor kardeşim. Burası Racon Forumu değil :D . Bilgin varsa konuşursun yoksa fikir alırsın. Lütfen kalbini kırmadan uzatma.

Yalnız ben ciddiyimdir böyle laubağlilik yapmam o yaşı küçükler için geçerli yani sizler. Sandınız ki yine küçük yaşta birisi hemen söndürelim. Yok aslanım ben size fazla gelirim. İnsanların yaşlarını küçük düşürmek gayesi ile algı yaparak hedef almayın.
Tamam ağlama tamam. 😂😂😂 Fazla mı gelirsin? 😂😂😂

Yalnız ben ciddiyimdir böyle laubağlilik yapmam o yaşı küçükler için geçerli yani sizler için. Sandınız ki yine küçük yaşta birisi hemen söndürelim. Yok aslanım ben size fazla gelirim. İnsanların yaşlarını küçük düşürmek gayesi ile algı yaparak hedef almayın.

Ya arkadaşlar ciddiye almayın şunu klasik +50 yaş malûm partili kişinin teki göz ardı edin takmayın bırakacaktır zaten.

Adından yaşın belli oluyor kardeşim. Burası Racon Forumu değil :D . Bilgin varsa konuşursun yoksa fikir alırsın. Lütfen kalbini kırmadan uzatma.
Kavgaya lüzum yok arkadaşlar ben buraya Orta Doğu'da olan gelişmeleri almaya geldim şu ettiğiniz absürt kavga yüzünden konunun kilitlenmesini istemiyorum. Bakın ne güzel bilgi paylaşılıyor, diğerleri birbiriyle tartışıyor. Konuyu amaçı dışına çıkarmayalım lütfen.

Ya arkadaşlar ciddiye almayın şunu klasik +50 yaş malûm partili kişinin teki göz ardı edin takmayın bırakacaktır zaten.

Kendiyle çelişen kişinin teki.
Kavgaya luzüm yok arkadaşlar ben buraya orta doğu'da olan gelişmeleri almaya geldim şu ettiğiniz absürt kavga yüzünden konunun kilitlenmesini istemiyorum. Bakın ne güzel bilgi paylaşılıyor, diğerleri birbiriyle tartışıyor. Konuyu amaçı dışına çıkarmayalım lütfen.

Paylaştıkları bilgilerin 9'u yalan 1'i şüpheli (sağlam kaynak harici olanlar)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı