Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kavgaya lüzum yok arkadaşlar ben buraya Orta Doğu'da olan gelişmeleri almaya geldim şu ettiğiniz absürt kavga yüzünden konunun kilitlenmesini istemiyorum. Bakın ne güzel bilgi paylaşılıyor, diğerleri birbiriyle tartışıyor. Konuyu amaçı dışına çıkarmayalım lütfen.
Hocam adam gelmiş herkese laf yapıyor ben adama bulaşmayın diyince ben mi tartışama yapıyorum? :D

Atılan haber siteleri mi yalan söylüyor anlamadık?

Hangi haber kaynaklarından alıyorsun bilgileri öğrenmek isteriz bizde bakalım?

Yarası olan gocunur birader, sen alınıyorsan yapacak bir şey yok. Attığın haberlerde demir kubbenin uyduruk füzelerle altüst edildiği yazıyor. Ben bunu okuduktan sonra devamını okumadım bile.

Hocam adam gelmiş herkese laf yapıyor ben adama bulaşmayın deyince ben mi tartışama yapıyorum? :D

İsrail milli değerlerimizde kültürümüzde ahlakımızda şuurumuzda düşman ülkedir ve öyle kalacaktır. Oraya şeytanın ülkesi denir. Bunu bilmeyip burada İsrail sempatizanı seviciliği yapanlara sözlerimiz. Onlarda tez zamanda bu gerçeği öğrensinler. Elbette cevap vereceğiz ve yazacağız ne demektir bu. Bu laf atıyor oluyorsa sen hiç bu foruma girme arkadaşım.

İsrail milli değerlerimizde kültürümüzde ahlakımızda şuurumuzda düşman ülkedir ve öyle kalacaktır. Oraya şeytanın ülkesi denir. Bunu bilmeyip burada İsrail sempatizanı seviciliği yapanlara sözlerimiz. Onlarda tez zamanda bu gerçeği öğrensinler. Elbette cevap vereceğiz ve yazacağız ne demektir bu. Bu laf atıyor oluyorsa sen hiç bu foruma girme arkadaşım.
Düşman ülke mi? 🤣🤣🤣🤣Cevap mı vereceğiz? 🤣🤣🤣 Tez zamanda mı? 🤣🤣🤣

Hocam adam gelmiş herkese laf yapıyor ben adama bulaşmayın diyince ben mi tartışama yapıyorum? :D
Bakınız efendim lafım size değil konumu kilitlettirmeye çalışan herkese yanlış anlamayın. Herif herkese laf yapıyorsa rahatsızlık duyuyorsan "Göz ardı et." diyebilirsin ben öyle yapıyorum. İnsanlarla uğraşmak gereksiz yere enerjini bitirmek demektir.

Haber gören varsa paylaşsın lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı