GDDR6 RAM kullanan sistemin olayı nedir?

imparatormape

Centipat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saniye 40 da yanlış duymadınız diyor bir de.
ARMA® Computer bu da sitenin linki bu bilerek mi bilmiyorum ama şikayet edilmeli ya da bir şekilde bildirilmeli gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Saniye 40 da yanlış duymadınız diyor bir de.
ARMA® Computer bu da sitenin linki bu bilerek mi bilmiyorum ama şikayet edilmeli ya da bir şekilde bildirilmeli gibi.
İlk kelime oyunu olarak düşündüm ancak RX 550 GDDR5 belleklere sahip. Yani muhtemelen dolandırıcı firma olabilir.

Hadi bir şeyi eleştireceksiniz bari araştırın öyle eleştirin.

Bu AMD'nin ürünü olan "AMD 4700s desktop kit" üzerinden yapılan bir bilgisayardır.

Ki RX550'li bir şekilde ince hesap üzerinde kit olarak satılmış olan bir üründür.

Dolandırıcı bir firma değil keza kendileri iş istasyonları üreten gayet kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Bunun yanı sıra kasa tasarımları da kendileri ait ve gerçekten de güzel işler çıkartıyorlar.

AMD olmayan teknolojiyi üretim satmış. :)

AMD'nin kendisi de dolandırıcı. :)

Param olsa sırf kasasından dolayı satın alırdım. Daha iyi toplanır ama olay o değil bu kompaktlıkta toplamak maarifet o paraya. Bir tane ITX anakart kaç para bi düşünmek gerek.

Hadi bir şeyi eleştireceksiniz bari araştırın öyle eleştirin.

Bu AMD'nin ürünü olan "AMD 4700s desktop kit" üzerinden yapılan bir bilgisayardır.

Ki RX550'li bir şekilde ince hesap üzerinde kit olarak satılmış olan bir üründür.

Dolandırıcı bir firma değil keza kendileri iş istasyonları üreten gayet kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Bunun yanı sıra kasa tasarımları da kendileri ait ve gerçekten de güzel işler çıkartıyorlar.

AMD olmayan teknolojiyi üretim satmış. :)

AMD'nin kendisi de dolandırıcı. :)

Param olsa sırf kasasından dolayı satın alırdım. Daha iyi toplanır ama olay o değil bu kompaktlıkta toplamak maarifet bu paraya.
Beni şimdi konuşturma oğlu musun bilmiyorum ama kimse gelip "16 gb gddr6 ram" var diyen birisini savunamaz. O boş laflarını kendine sakla. O PC'yi alacağıma 2. El RX 570 sistem alsam 5 kat daha fazla performans alırım. Birde adam utanmadan diyor ki "Evet! Yanlış duymadınız, bu sistemde 16 gb gddr6 Ram var." velet mi kandırıyor burada anlamadım ki.

Beni şimdi konuşturma oğlu musun bilmiyorum ama kimse gelip "16 GB GDDR6 RAM" var diyen birisini savunamaz. O boş laflarını kendine sakla. O PC'yi alacağıma 2. el RX 570 sistem alsam 5 kat daha fazla performans alırım. Bir de adam utanmadan diyor ki "evet! Yanlış duymadınız, bu sistemde 16 GB GDDR6 RAM var." velet mi kandırıyor burada anlamadım ki.
Önce bir ağzını topla derim karşında babanın kahyası yok. Deveye hendek atlatmak cahile laf anlatmaktan zordur derler doğruymuş kanıt veriyoruz yine inanmıyor.

O zaman git AMD, Microsoft ve Sony'e sor nasıl siz makinelerinize 16 GB GDDR6 bellekler koydunuz diye sorgula onlar da kandırıyordur. Keza videoyu izlesen testlerde kocaman "AMD 4700s 8-Core Processor desktop kit" yazdığını görürsün.
Ayrıca yukarıya kaynak atmışım sana daha neyin derdindesin anlayamadım. Hadi sana video da datayım. Ltt'nin videosuna bakarsan eğer PS5'in anakartı ile aşırı benzer olduğunu fark edeceksindir.

Ben daha iyisi toplanır dedim ama bu boyutta bu paraya toplamak aşırı derece zor. Eski nesil ITX kartların 2.el'de bile 2K'den aşağı fiyatlandırması olmayınca, ITX kasaların ülkemizde pek bulunmadığını ve bulunduğunda pahalı olduğunu düşünüldüğünde buna RAM o bu derken fiyatların yükseldikçe yükseldiği düşünüldüğünde pek mümkün olamıyor biliyor musun?

Kafamızı birazcık kullanabilsek ülkeyi şahlandıracağız ama onu da yapamıyoruz ki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı