GE60, GE70 ve GX70 FPS Karşılaştırması

Stokların tükeneceğini sanmıyorum. :)
İnşallah tükenmez. Birkaç haftadır forumda ge70 2oe nasıldır falan soruyordum, tam almaya karar kılmıştım ki stoklar tükendi:( Ben de bunu beklerken gx70 modelinin geldiğini gördüm. GE70'i bekleyecektim ama gx70 i görünce 180 derece döndüm gx70 e:D Umarım bunda da stoklarda yok uyarısı ile karşılaşmam:D

Prisoner[OF]Games;127282 dedi:
İnşallah tükenmez. Birkaç haftadır forumda ge70 2oe nasıldır falan soruyordum, tam almaya karar kılmıştım ki stoklar tükendi:( Ben de bunu beklerken gx70 modelinin geldiğini gördüm. GE70'i bekleyecektim ama gx70 i görünce 180 derece döndüm gx70 e:D Umarım bunda da stoklarda yok uyarısı ile karşılaşmam:D

Yalnız aldıktan sonraki sorunlarla ben ilgilenmem söyleyeyim. :D Bu arada Priapus 'un dediklerinde doğruluk payı var Ultra'da oynadığınız oyunlar iyi güzelde High'a çektiğiniz zaman FPS artışı göremeyebilirsiniz buda yeni çıkan oyunlarda çok canınızı sıkabilir. GX70 ile ilgili son bir hatırlatma yapmak istedim. Şahsen ben GE70'in stoklara gelmesini bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı