GE76 Raider vs Legion 7i

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Daha önce RTX 3080 laptop tavsiyesi adıyla bir konu açıp öneriler sonucu GE76 Raider'ın i7 modelinde karar kılmıştım. Ancak açılan bir konu ile Lenovo'nun bu yeni laptoplarının çıkacağını gördüm ve arada kaldım. Hangisi daha iyi olacaktır? Lenovo olanın ekran kartı için 165W yazılmış Lenovo tarafından ama en güçlüsü 150W diye biliyordum. Eğer Lenovo ülkemize gelirse tercih etmeli miyim?

Merhaba. Daha önce RTX 3080 laptop tavsiyesi adıyla bir konu açıp öneriler sonucu GE76 Raider'ın i7 modelinde karar kılmıştım. Ancak açılan bir konu ile Lenovo'nun bu yeni laptoplarının çıkacağını gördüm ve arada kaldım. Hangisi daha iyi olacaktır? Lenovo olanın ekran kartı için 165W yazılmış Lenovo tarafından ama en güçlüsü 150W diye biliyordum. Eğer Lenovo ülkemize gelirse tercih etmeli miyim?

Kesinlikle Lenovo.
ASUS RTX'in bazı ürünlerinde güçlendirilmiş bir teknoloji kullanarak Watt'ı yükseltmişti. Lenovo buna benzer bir teknoloji ile 165'e kadar çıkaracaktır kartı.

Lenovo Ryzen olmadığı sürece MSI derim.

Bu segmentte ASUS ROG Scar 17 çok hoşuma gidiyor. Tasarımını çok beğendim. Ama bu ikisi arasından MSI tercih ederdim.

Geri
Yukarı