Gearbest 175 TL Mekanik Klavye Önerisi

TunaArslanTR

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Amasya/Merzifon
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi klavye önerisi istiyorum, istediğim tür Razer Blackwidow Ultimate sesinin neredeyse aynısı, biraz imkansız olsada çıkarttığı o hoş sese yakın blue switch bir klavye olmalı. Evet biliyorum Blackwidow modeli green switch. Bütçe 100-150 max 175 TL arası. Bulduğum modeller arasında E-3BLUE K753 var, Motospeed Ck 888 var ve Alfawise V1 modeli var. Fakat sanırım switch rengi ne kadar aynı olsada bazılarında ses farkı olabiliyor, benim istediğim ses yükseklik değil aslında o ince çıt çıt sesi yok mu, sırf onun için klavye alacağım, ona yakın ses sanırım şuan Alfawise v1 modelinde. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben CK888 kullanıyorum memmunum. Ucuz olma nedeni tuş kapağı kalitesi, (PBT tuş kapağı var, çok kaliteli değil ama değişebiliyor.) Bazı özellikleri yok (yazılım, kablo yönetimi, USB portu ve makro gibi) ve bilek desteği yok. Bir de anahtarları Cherry MX'e göre kalitesiz ama Razer Green ile arada çok fark yok.

Hocam Cherry MX switch kullanan bir klavye önerin var mı peki? Arayıştayım fakat bir türlü bulamadım, o ses olayı çok tatmin ediyor beni ya nedense fakat saçma sapan markalara para vermek istemiyorum.

Yok mu önerisi olan konu güncel, bütçe 200 liraya kadar çıkabilir.

Hocam Cherry MX switch kullanan bir klavye önerin var mı peki? Arayıştayım fakat bir türlü bulamadım, o ses olayı çok tatmin ediyor beni ya nedense fakat saçma sapan markalara para vermek istemiyorum.

Yok mu önerisi olan konu güncel, bütçe 200 liraya kadar çıkabilir.
Cherry MX kullanan en uygun klavye Cherry'nin kendi klavyesi. Onda da tasarı ve LED hak getire :) Birde fiyatı baya uçmuş durumda 150-200TL arasında satılırken bir anda 250TL 'nin üstüne fırlamış durumda.

Yok mu hocam peki bu bütçeye istediğim özelliklerde bir klavye, önerisi olan birde video ile ses testinide atarsa çok makul geçer. :)

Tigoes K2 modeli'nin çıkardığı o ses(mekanik değil biliyorum) çok hoş. O sesi çıkarabilecek, yada ona yakın ses çıkarabilecek, kaba değilde tiz bir click sesi olan klavye önerisi yok mu arkadaşlar?

CK888 ya da Mantistek GK2 (Keylogger yok, kaç tuşa basıldığını gönderiyormuş) var ama MX değil. İlle de MX istersen Mantistek GK3 var.

James Donkey 612 kullanıyorum çok fonksiyonlu değil Makro ataması yok ama güzel bir sese sahip.
Bende sizin gibi o sesi duymak için aldım bazen kulaklığı çıkartıp sesini dinliyorum o derece :)
Ayrıca sağlam da bir ürün.

Switch rengini istediğiniz gibi seçebiliyorsunuz. Mavi Switch en yüksek ses çıkartanı olmalı.
Sadece sizin bütçenizin biraz üstünde ama pişman olmazsınız.

Dosya Ekleri

• james-donkey-612-beyaz-gaming-klavye-ingilizce-q-gaming-klavye-85260_500.jpg
    james-donkey-612-beyaz-gaming-klavye-ingilizce-q-gaming-klavye-85260_500.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 58
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı