Gearbest Üzerinden Ucuza Nasıl Ekran Kartı Alınır?

ayberkeren

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Arkadaşlar yakın zamanda bir ekran kartı almaya karar verdim. Ancak malum dolar 4,65 TL olduğu bir zamanda Türkiye üzerinden değilde Çin gibi yurtdışından ucuza ekran kartları satan Amazon, Gearbest, Aliexpress gibi birçok şirkette detaylı bir araştırma yaptım. Ancak aklıma takılan 3 şey oldu, bu konular hakkında bilgisi olan kişilerin sorularımı cevaplarsa çok sevinirim.
Satın alacağım ekran kartı:
Soru 1: Diyelim ki ben bu ekran kartını satın aldım. Bu ürün sağlam bir şekilde ve kaç iş günü içinde bana ulaşır?
Soru 2: Ürün MSI veya ASUS gibi şirketlerden daha ucuz aynı chipset olmasına rağmen.
Soru 3: 30€ üstünde gümrük vergi kesiyor kutuya 30€ yazdırdık ama bilgili bir memur anladı ve geçişine izin vermedi, kaç TL gümrük bedeli ödemem gerekmektedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Sitesinde yazana göre en geç 10 gün içinde teslimat gerçekleşiyor. (11-14 Haziran Arası)
  2. MSI veya ASUS alınca garantiniz ve düzgün bir muhattabınız oluyor, bence büyük avantaj.
  3. Eğer gümrüğe takılırsa ürün bedelinin %18 veya %20'sini ödemeniz gerekiyor.
1350-1450 TL'ye ülkemizden almanız mümkün, ucuza kaçmaya çalışmayın. Malum ucuz etin yahnisi yavan olur.

1350-1450 TL arasında GTX 1060 3 GB GDDR5 versiyon bulup link atar mısınız ben araştırdım bulamadım o fiyatlara minimum 1600 TL bulabildim.
  1. Sitesinde yazana göre en geç 10 gün içinde teslimat gerçekleşiyor. (11-14 Haziran Arası)
  2. MSI veya ASUS alınca garantiniz ve düzgün bir muhattabınız oluyor, bence büyük avantaj.
1350-1450 TL'ye ülkemizden almanız mümkün, ucuza kaçmaya çalışmayın. Malum ucuz etin yahnisi yavan olur.
1350-1450 TL arasında GTX 1060 3 GB GDDR5 versiyon bulup link atar mısınız ben araştırdım bulamadım o fiyatlara minimum 1600 TL bulabildim.

Arkadaşlar Amazon'da 272 dolar + 62 dolar diyor yani toplam 334 dolar mı ödeyeceğim yoksa 272 doların içine dahil mi yoksa belli bir doların üstünde o parayı amazon mu karşılıyor.
Arkadaşlar Amazon'da 272 dolar + 62 dolar diyor yani toplam 334 dolar mı ödeyeceğim yoksa 272 doların içine dahil mi yoksa belli bir doların üstünde o parayı amazon mu karşılıyor.

Dosya Ekleri

• wqeqq.png
    wqeqq.png
    18,2 KB · Görüntüleme: 49
  • wqeqq.png
    wqeqq.png
    18,2 KB · Görüntüleme: 45
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı