Gearbest'ten MSI Laptop Almak

Ozaman fiyat artar yani. Peki çerçeveleri kalin olmayan gaming laptop öneriniz varmı? 4700 TL kadar bütçem var. Dell 7577 ve Monster v13 çerçeveleri kalin gibi geldi. Dell G315 düşünüyorum ama 1050'ye 4700 vermek mantıksız gibi gelsi ve fan çıkışları altta galiba ısınma olabilir diye düşünüyorum.

Çerçevelerin o kadar rahatsız edeceğini düşünmüyorum tamam estetik olarak kötü gözükebilir ama çok sorun olacağını sanmıyorum ayrıca linkteki de bazı modeller kadar olmasa da geniş. Yani az daha kalın olması bir sorun olacağını sanmıyorum öte yandan Monster' in bazı ince modelleri mevcut onlara bakabilirsin. Onun dışında yeni nesil laptoplarda bu akıma geçecek gibi gözüküyor. HP ve Lenovo yeni laptoplarını tanıttı ancak buraya gelmesi ne kadar uzun sürer bilinmiyor.

gearbest.com adresinde hizmet veren ve fiyatları uygun görünen çin yerleşimli bir web sitesi. Burdan alabilceğiniz ürünlerin garantisi yok yani herhangi bir ürününüz hasarlı çıkarsa bu sorun olabilir ve maddi olarak baya pahalı'ya patlayabilir. Ama siz yine de yurt içinden almaya özen gösteriniz herhangi bir bozulma durumunda yaptırabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Abra a7 serisinin cerceveleri ince ama kasa kalitesi olarak a5 v13 serisinin daha iyi oldugunu söylediler. Galiba indirim olursa MSI olmazsa Dell G3 15 alacam. Henüz bir türkçe incelemesini görmedim. Fan cıkışlari altta heralde. Son sorum olarak Dell G3 15 ısınma sorunu varmi ?

Abra a7 serisinin cerceveleri ince ama kasa kalitesi olarak a5 v13 serisinin daha iyi oldugunu söylediler. Galiba indirim olursa MSI olmazsa Dell G3 15 alacam. Henüz bir türkçe incelemesini görmedim. Fan cıkışlari altta heralde. Son sorum olarak Dell G3 15 ısınma sorunu varmi ?
Belki altına soğutucu yada boşluk bıraktıracak bir şey koyulursa daha az ısınır. Ancak yabancı incelemelerine göre ısınıyordu. Dell G5 veya G7 modellerine göre daha fazla ısındığı belirtiliyor. Ancak tasarımlarını ve inceliğini beğenmişler oldukça. Fan çıkışları arkada olanlar bile ısınıyor orası ayrı konu. Dün MSİ incelemesi inceledim işlemcisi habire Rainbow' da 90 dereceyi geçiyordu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı