Geç Saatte Uyumayan Tayfa Ne Yapıyor?

Daha çok uykuya dalma esnasındaki boşluktan sıkılıyoruz. Uyumaya çalışmak bile sıkıyor. Vücut yolursaydı, o yorgunluğun verdiği yatma hissi, üff..
Boşluk mu? Ben yatağa girmemle uykuya dalmam arasındaki 1-1.5 saatte ne fantastik şeyler düşünüyorum bir bilsen... Gün içerisinde geçirdiğim en iyi vakit olabilir.
Sonra garip garip rüyalar görüyorum, Elon Musk ile Polat Alemdar'ın çatışması zirve rüyaydı.

Boşluk mu? Ben yatağa girmemle uykuya dalmam arasındaki 1-1.5 saatte ne fantastik şeyler düşünüyorum bir bilsen... Gün içerisinde geçirdiğim en iyi vakit olabilir.
Sonra garip garip rüyalar görüyorum, Elon Musk ile Polat Alemdar'ın çatışması zirve rüyaydı.
Aynı şekil ben de uykuya dalma esnasında farklı fanteziler deniyorum ama genel olarak sıkılıyorum. Bu konuda bir tavsiyen varsa alırım bir dal..

Aynı şekil ben de uykuya dalma esnasında farklı fanteziler deniyorum ama genel olarak sıkılıyorum. Bu konuda bir tavsiyen varsa alırım bir dal..
Tabii, yatmadan önceki kısım ile başlayalım. Birbirinden alakasız şeyler izlemek fantastik düşünceleri tetikleyebilir. Mesela ben Kurtlar Vadisi 23. bölümü bitirip Interstellar filmini açtım bu gece. Ne garip fanteziler bekliyor bilemiyorum.
Gün içinde aklında çok gezen bir düşünce, olay vs varsa ondan kurtulmanı öneririm. Güldürecek videolar vesaire izleyebilirsin.
Yatağa yatınca battaniye/yorgan kullanma. Tabii hava elverişliyse. Sırt üstü yat. Kafanı yastığın altına sok veya normal yat, sana kalmış.
Benim numaralarım bu kadar, uygulayınca dünyadaki en alakasız şeyler aklımda fantastik düşüncelere yol açıyor bende.
Mesela markette karşılaştığın kasiyer ile ülke fethetmeye gidebilirsin. Pek sıkıcı olduğunu düşünmüyorum 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı