Gece Dışarıdan Gelen Garip Sesler

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Gece uyuyamıyorum. Dışarıdan kapı çarpma sesi gibi bir ses duydum. Birkaç kere önemsemedim. Bu sefer sanki o sesi evin içinde duydum. Kalkıp ışıkları yakınca sesler gitti. Dün de evin zili çaldı gece. Dışarı çıktığımızda kimse yoktu. Artık korkmaya başladım. Bu sesler nedir böyle?

Bir korku filmi izlediysen veya korkunç bir şeye şahit olduysan bunların etkisinde olabilirsin. Bir de gece telefonundan ses kaydı yapabilirsin sabah da bakarsın gerçek mi değil mi diye.

Psikolojik olabilir. Gece kalktığımda dolaba soğuk su koyarken (gece saat 3.15'de) annemin telefonunun çaldığını duydum. Umursamayıp geçtim büyük ihtimal uyku sersemi olduğum içindir diye düşündüm. :uyku:
Daha buna benzer başıma gelen çok olay var isterseniz anlatırım :)

Hayır korku filmi seyretmedim. İlk önce 2-3 defa dışarıdan geldi ses ve umursamadım. Sonra ses çok yakınımdan geldi. Işıkları yakınca sesler kesildi.
Dışarı çıktığımızda derken yanında başka kişiler de mi vardı?
Evet
Birileri sizle dalga geçiyor, oyun oynuyor veya bunlar kafanızda uydurduğunuz olaylar.
Tamam da gece saat 2 de kim benimle dalga geçecek?

Son düzenleme:
Psikolojik olabilir. Gece kalktığımda dolaba soğuk su koyarken (gece saat 3.15'de) annemin telefonunun çaldığını duydum. Umursamayıp geçtim büyük ihtimal uyku sersemi olduğum içindir diye düşündüm. :uyku:
Ben merak ediyorum. Yeni konu açıp anlatır mısınız? :) Beni de etiketleyin lütfen.

Beni de etiketleyebilir misiniz?
Çok merak ettim şimdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı