Gece ışıkları kapatınca Dünya'nın açığını buldum

Arkadaşlar öncelikle belirteyim bu yazıyı okuduktan sonra dünyaya bakış açınız değişebilir bünyeniz kaldırmayabilir. Geçen gün her şey çok normaldi her zamanki gibi uyumak için yatığıma girdim ve uyumadan önce yanıma kitabımı aldım ama ışığı açmadan yatağa girdiğimi fark ettim, sinirle kitabı halıya fırlattım işte her şey o an başladı, ışığı açmak için ayağa kalktım kalkmaz olaydım, o kitabı elime hiç almasaydım keşke dedim, ayağa kalktım ve ışığı açtım o da ne! Halıya fırlattığım kitap yere ters bir şekilde düşmüştü, peki neden ön sayfası halıya dönüktü? Bunun ihtimali yüzde kaç arkadaşlar? Yere fırlattığımız kitaba ne olur ya arka tarafı öne gelir ya da normal bir şekilde ön tarafı önde durur veya kitap açılır değil mi? Hayır öyle değil. Işığı kapattıktan sonra sadece iki ihtimal kalır çünkü simulasyon sahipleri bu ihtimalli atlamışlar. Kitapın ya ön tarafı gözükür ya da arkası asla kitap açılmaz. Neyse ilk başta delirdiğimi düşündüm yatağıma girip tekrar kitabı yere atsaydım simulasyon sahipleri anında olayı anlarlar ve bu hatayı düzeltirlerdi ama ben diğer günü bekledim, sabırla gece olmasını normal bir şekilde yatağa gireceğim anı bekledim, artık yatma zamanı geldiğinde kalbim küt küttü, yanıma kitabımı aldım, yatağa girdim ve çaktırmadan ışığı açmayı unutmuş gibi yaptım, ayağa kalktım sanki bir film sahnesi gibiydi yavaş yavaş ağır adımlarla yürüdüm, sanki o anda simulasyon sahipleri olayı fark etmişler ama geç kalmışlar gibi hissediyordum, tüm simulasyon sahipleri beni izliyor ve ben herkesin gözü önünde resmen dünyanın açığını buluyordum, artık dayanamadım ve ışığa bastım, ne mi oldu? Kitap yine ters dönmüştü! O an yaşadığım hisleri kelimelerle tarif edemem, evde gecenin 2'sin de "simulasyondayızz! Simulasyondayızzzzz!" Diye bağırıyordum, bu açığı ben keşfetmiştim inanılmaz gururluydum ve o an şu cümleleri kurdum "and olsun ki hayatımı simulasyon sahiplerinin hatalarını bularak geçireceğim ve adımı tarihe yazacağım."

Torbacının numara ne ne kadar alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı