Gece izlemelik film tavsiyesi

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar , gece izlemelik 3 adet yüksek IMDB'li film arıyorum tavsiyelerinizi bu türler dahilinde bekliyorum.
  • Savaş (2.Dünya Savaşı olursa daha iyi olur.)
  • Komedi
  • Dram.

Merhaba arkadaşlar, gece izlemelik 3 adet yüksek IMDb'li film arıyorum tavsiyelerinizi bu türler dahilinde bekliyorum.
  • Savaş (2.Dünya Savaşı olursa daha iyi olur.)
  • Komedi
  • Dram.

• Der Untergang (Çöküş)
  • Er Ryan'ı kurtarmak
  • Schindler'in Listesi
  • Fury
  • Piyanist
  • Soysuzlar Çetesi

• Der Untergang (Çöküş)
  • Er Ryan'ı kurtarmak
  • Schindler'in Listesi
  • Fury
  • Piyanist
  • Soysuzlar Çetesi
Er Ryan'ı Kurtarmak'ı izledim diğerlerinden eleyip izleyeceğim hocam , sizin kesinlikle ilk şunu izle dediğiniz var mı? Fury'i az bir şey biliyorum Brad Pitt oynuyordu. Downfall'uda izledim 2.Dünya Savaşı'yla ilgili olarak.

Er Ryan'ı Kurtarmak'ı izledim diğerlerinden eleyip izleyeceğim hocam , sizin kesinlikle ilk şunu izle dediğiniz var mı? Fury'i az bir şey biliyorum Brad Pitt oynuyordu. Downfall'uda izledim 2.Dünya Savaşı'yla ilgili olarak.
Piyanist izle bence. Yahudilere yapılan işkencelerle alakalı (Naziler yapıyordu sanırım)

Er Ryan'ı Kurtarmak'ı izledim diğerlerinden eleyip izleyeceğim hocam, sizin kesinlikle ilk şunu izle dediğiniz var mı? Fury'i az bir şey biliyorum Brad Pitt oynuyordu. Downfall'uda izledim 2.Dünya Savaşı'yla ilgili olarak.

Komedi ve Brad Pitt başrol istiyorsanız soysuzlar çetesi. Onun dışında piyanist oscar ödüllü bir filmdir.

Enigma ve Bohemian Rhapsody öneririm. Enigma, 2. Dünya Savaşı ile alakalıdır. Bohemian Rhapsody ise Queen'i yani bir müzik grubunu anlatıyor, daha çok Freddi Mercury'u anlatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı