Gece oyun nasıl indirilir?

Yusfuay

Picopat
Arkadaşlar merhaba Battlefront2'yi indirimden satın aldım yüklemeye başladım ama tahmini indirme süresü 10-17 saat arası değişeceği yazıyor sorum şu: Ben gece bu bilgisayarı açık mı bırakmalıyım? Ne yapmalıyım?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

midgardian

Hectopat
Makaleler
1
Kullanmadığın saatlerde indirmenin açık olması daha iyi tabii. Gece açık bırakmak mantıklı.

Enes3078

Kilopat
Makaleler
2
Yer
On the PC
Gece boyu açık bırakmak isterseniz bırakın bu size kalmış. Ben kasaya güvenmiyorum, cayır cayır yanıyor derseniz sabahtan akşama gözetiminiz altında indirebilirsiniz.

MESs¹¹

Decapat
Yer
Upside Down
Gündüz beklemektense gece açık bırak tabii ki. Bir zararı olmaz. Önlem olarak uyku moduna geçmesini kapat bilgisayarın. Sabah kalktığında indirmemiş olmasını görmek istemezsin.

Eray Türkay

Decapat
Makaleler
1
Yer
Yazılım Geliştiriyor
Arkadaşlar merhaba Battlefront2'yi indirimden satın aldım yüklemeye başladım ama tahmini indirme süresü 10-17 saat arası değişeceği yazıyor sorum şu: Ben gece bu bilgisayarı açık mı bırakmalıyım? Ne yapmalıyım?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Bilgisayar üzerinde her şeyi kapatın, ardından uyku moduna geçme süresini hiçbir zaman yapın. Bu sayede bilgisayar boştayken kendini uyku moduna almaz. Arkada hiçbir şey çalışmayacağı için de ısınma sorunu olmaz. En güvenli gece indirme yöntemi budur.

Bloody Hell

Centipat

Yeni konular

Yukarı