Gece oyun nasıl indirilir?

Yusfuay

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Battlefront2'yi indirimden satın aldım yüklemeye başladım ama tahmini indirme süresü 10-17 saat arası değişeceği yazıyor sorum şu: Ben gece bu bilgisayarı açık mı bırakmalıyım? Ne yapmalıyım?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızı kapanmaya zamanlayın. Çalıştır'a shutdown -s -t (saniye) komutunu yazarak ayarlayabilirsiniz. Parantez içinde ki saniye bölümüne kaç saniye de kapanmasını istiyorsanız onu yazmalısınız. 1 saat=3600 saniyedir. Hesap makinesinden hesaplayabilirsiniz. Tabii bilgisayarınızı tamamen açık bırakmayacaksanız.shutdown -a komutuyla iptal edebilirsiniz.

monitörde açık kalacakmı yoksa uyku modunu kapadıktan sonra ekran kullanmayınca kararmı
Şöyle söyleyeyim başlat a gir oraya güç seçenekleri yaz. Uykuya girişi asla hiçbir zaman yap. Sonra oyunu indirmeye aldıktan sonra monitörü kapatabilirsin bilgisayar uykuya almayacak kendini ama monitöre ihtiyacın yok kapatabilirsin yani monitörü.
Bilgisayarınızı kapanmaya zamanlayın. Çalıştır'a shutdown -s -t (saniye) komutunu yazarak ayarlayabilirsiniz. Parantez içinde ki saniye bölümüne kaç saniye de kapanmasını istiyorsanız onu yazmalısınız. 1 saat=3600 saniyedir. Hesap makinesinden hesaplayabilirsiniz. Tabii bilgisayarınızı tamamen açık bırakmayacaksanız.shutdown -a komutuyla iptal edebilirsiniz.
Hocam sabah uyandığında kontrol etmesi dah a mantıklı böyle bir durumda. Çünkü interneti pek iyi değil gibi 17 saat gösteriyormuş.

Şöyle söyleyeyim başlat a gir oraya güç seçenekleri yaz. Uykuya girişi asla hiçbir zaman yap. Sonra oyunu indirmeye aldıktan sonra monitörü kapatabilirsin bilgisayar uykuya almayacak kendini ama monitöre ihtiyacın yok kapatabilirsin yani monitörü.
monitörü kapama işlemi bildiğimiz başlattaki kapata basarakmı

Hayır monitörünüz ün üstündeki tuşlara basarak kapatacaksınız. Açacağınoz zaman tekrar o tuşa basacaksınız.
Hayır monitörünüz ün üstündeki tuşlara basarak kapatacaksınız. Açacağınoz zaman tekrar o tuşa basacaksınız.
Kusura bakmayın telefondan yazıyorum imladaki hatalarımdan dolayı.
Eğer başlattan kapat'ı seçerseniz sistem kapanır.

"İndirimden satın aldım."
0 TL vererek satın almış olmasın :D. 9 saat önce açılan bir konu. Sizce satın almış olma ihtimali var mı? Oyun 3 gündür ücretsiz.

"İndirimden satın aldım."
Epic Games 0 TL'ye aldığım şey için; "Satın alımın için teşekkürler." diyor ama? Birde üstüne fatura kesiyorlar. Para verip alacağını sanmam. Ücretsiz olmasını kastetmiştir.
1610928337714.png

Yeni konular

Geri
Yukarı