Gece oyun nasıl indirilir?

Yusfuay

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Battlefront2'yi indirimden satın aldım yüklemeye başladım ama tahmini indirme süresü 10-17 saat arası değişeceği yazıyor sorum şu: Ben gece bu bilgisayarı açık mı bırakmalıyım? Ne yapmalıyım?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç seçeneklerinden; "Bilgisayarı uyku moduna geçir" kısmını "Hiçbir Zaman" yapıp monitörü kapatın.

Açık bırakmaktan çekiniyorsanız şöyle söyleyeyim. Şu an kullandığım bilgisayar 19 gündür hiç kapanmadı.

0 TL vererek satın almış olmasın :D. 9 saat önce açılan bir konu. Sizce satın almış olma ihtimali var mı? Oyun 3 gündür ücretsi
Epic Games 0 TL'ye aldığım şey için; "Satın alımın için teşekkürler." diyor ama? Birde üstüne fatura kesiyorlar. Para verip alacağını sanmam. Ücretsiz olmasını kastetmiştir.
Eki Görüntüle 841068
İnsan bedavaya aldığı şeye neden satın aldım desin arkadaşlar? :D Her neyse konu bu değil zaten.

Hani tamam onu geçtim. Oyun hiçbir yerde indirimde değil? :) Bana bunu bi' açıkla. +Olarak konu bu değil.
IMG_20210118_031335.jpg

Belki bu ikisinden birini almıştır. :) Saçma diyebilirsin şimdi sen ihtimal sundun ben de sunuyorum. :D Neyse uzatmanın manası yok arkadaş parayla almışsa geçmiş olsun, bedava almışsa iyi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı