Gece oyun nasıl indirilir?

Yusfuay

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Battlefront2'yi indirimden satın aldım yüklemeye başladım ama tahmini indirme süresü 10-17 saat arası değişeceği yazıyor sorum şu: Ben gece bu bilgisayarı açık mı bırakmalıyım? Ne yapmalıyım?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece açık bırak. Sonra da YouTube'dan siyah ekran açıp tam ekran yap ki PC kapalı sansınlar. Fanları da kapat.

Tamam dostum öyle diyorsan öyledir :D. İyi geceler.
Hani tamam onu geçtim. Oyun hiçbir yerde indirimde değil? :) Bana bunu bi' açıkla. +Olarak konu bu değil.
Arkadaşlar şaka mı yapıyorsunuz? Oyun ücretsiz ve sonuçta satın almış. Para vermemiş olabilir ama sonuçta satın alıyorsun oyunu ödünç almıyorsun ya? Adamın sorununa yardım etmek yerine burada TDK gibi tabir tartışıyorsunuz.
Gece açık bırak. Sonra da YouTube'dan siyah ekran açıp tam ekran yap ki PC kapalı sansınlar. Fanları da kapat.
Neden böyle bir şey yapsın monitörü kapatabilir direkt? :D

Arkadaşlar şaka mı yapıyorsunuz? Oyun ücretsiz ve sonuçta satın almış. Para vermemiş olabilir ama sonuçta satın alıyorsun oyunu ödünç almıyorsun ya? Adamın sorununa yardım etmek yerine burada TDK gibi tabir tartışıyorsunuz.
Bende onu kastettim ama neyse. Daha fazla uzatmadım. Gereksiz mesajdan bir daha yemek istemiyorum.

Konu kapandı zaten dostum. Gorebilecegin üzere öyle diyorsan öyledir yazdım ve bitti konu.

Benim kasa hep açık bazen kapamak zor geliyor kapamıyorum, indirme yaparım kapamam, tıklanarak kasılan oyunlarda makro açar bırakırım vb ve artık kasanın sesine alıştım o yokken bir yalnızlık korkusu geliyor odamda ölüm sessizliği oluyor.

Sabah her an ne kadar indi diye kontrol etmektense gece uyurken açık bırakman daha iyi. Ama uyku modu vs. dikkat et. Benim başıma bi kere geldi. Gece açık bıraktım internete kimse bağlanmıyor hızlı iner diye. Sabah heyecanla uyandım. Pc uyku moduna geçmiş. İndirme hiç ilerlememiş. 1 gece daha inmesini beklemek zorunda kalmıştım

Arkadaşlar merhaba Battlefront2'yi indirimden satın aldım yüklemeye başladım ama tahmini indirme süresü 10-17 saat arası değişeceği yazıyor sorum şu: Ben gece bu bilgisayarı açık mı bırakmalıyım? Ne yapmalıyım?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Laptop kullanıyorsan fn+f2 yaparsan ekran kapanır fakat arkadan indirmeye devam eder masaüstündede olabilir.

Sabah her an ne kadar indi diye kontrol etmektense gece uyurken açık bırakman daha iyi. Ama uyku modu vs. dikkat et. Benim başıma bi kere geldi. Gece açık bıraktım internete kimse bağlanmıyor hızlı iner diye. Sabah heyecanla uyandım. Pc uyku moduna geçmiş. İndirme hiç ilerlememiş. 1 gece daha inmesini beklemek zorunda kalmıştım
Sorun Yok ndirdim teşekkürler yardımlarınız için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı