Gece oyun oynayınca ürkenler oluyor mu?

Konuyu doğru anladım mı bilmiyorum: Dün deprem oldu, Muğla civarı, korka korka Mount&Blade:Warband oynadım.

Merhaba eheh, az önce ki GTA 5 konusundan ben de konu açayım dedim, normalde 1 seneye kadar gece oyun oynamayı çok severdim, hatta hep gece oynardım. Ama sonra 1 yıldır geceleri oyun oynayınca her şeyden korkuyorum, ama öğlenleri istersen Outlast 2 aç, sonuna kadar giderim, ama gece 2'de flappy Bird'den bile korkarım, benim gibi olan var mı?
POV: @Sir. Peker gece 2'de flappy bird oynarken;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende tedirgin oluyorum falan ama sizin gibi değil. Flappy Bird'den nasıl korkuyorsunuz?

Geceleyin Alien Isolation'u oynayıp da "Ben kormuyorum, gerilmiyorum" diyen insanlar var.

Ne diyeyim bilemedim ki....

Merhaba eheh, az önce ki GTA 5 konusundan ben de konu açayım dedim, normalde 1 seneye kadar gece oyun oynamayı çok severdim, hatta hep gece oynardım. Ama sonra 1 yıldır geceleri oyun oynayınca her şeyden korkuyorum, ama öğlenleri istersen Outlast 2 aç, sonuna kadar giderim, ama gece 2'de flappy Bird'den bile korkarım, benim gibi olan var mı?

Eski bilgisayarımda ışık vs yoktu şu an RGB ve LED ışıklar var eski bilgisayarımdayken karanlığın içinden biri beni izliyormuş gibi geliyordu ama şu an yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı