Geceleri uyuyamıyorum

Hava sıcaklığı dolayısıyla falan olabilir mi? Bir de gün içinde biraz daha yorulun, daha kolay uyursunuz.
Hocam yorulmak için her gün spor yapıyorum fakat hiç birşey değişmiyor birde uykum geldiği halde uyuyamıyorum yani uykum olsa bile gözümü kapttiktan 5 saniye sonra tekrar açıyorum

Altınada link bıraktım spotifyda bulunuyor isterseniz şöyle;
Siz beni galiba hiç anlamamışsınız, ben size spotify'da yok demedim, kesin olmayan bilgi paylaşmayın dedim ya. İnsanlar bazen ne kadar zorluyor. Gelmiş bana hala spotify'da Kuran-ı kerim var diye kanıtlamaya çalışıyorsun. Mesajını düzenlemek yerine daha çok gereksiz mesaj dolduruyorsun her yere.

Herhangi bir olay yaşadın mi? Seni strese sokan veya düşündüren. Erken uyanmayı da deneyebilirsin.

Siz beni galiba hiç anlamamışsınız, ben size spotify'da yok demedim, kesin olmayan bilgi paylaşmayın dedim ya. İnsanlar bazen ne kadar zorluyor. Gelmiş bana hala spotify'da Kuran-ı kerim var diye kanıtlamaya çalışıyorsun. Mesajını düzenlemek yerine daha çok gereksiz mesaj dolduruyorsun her yere.
Kur'an-ı Kerim'in uykuya yardımının olmadığını kanıtladın mı? Hayır.
Bu kişiye uyumaya çalışırken Kur'an-ı Kerim dinlemenin faydası olmuş ve buraya yazmış belki bu arkadaşa da faydası olabilir diye, neden bu kadar abartıyorsunuz ki?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı