Geçen sene hangi gün burs aldınız? (İOKBS)

Ben bu yıl kazandım 20'sinde kartı 21'inde parayı çektim. Ablam da kazandı bulunduğu ayın 20-25. günü yatıyormuş genelde.
Bende kazandım ama kartımı vermediler müdüre bu durumu söyledim müdür ben sana bilgi vereceğim ilerde dedi hiç bilgi, kart vs. vermedi pazartesi gidip konuşacağım müdürle

Bende kazandım ama kartımı vermediler müdüre bu durumu söyledim müdür ben sana bilgi vereceğim ilerde dedi hiç bilgi, kart vs. vermedi pazartesi gidip konuşacağım müdürle
Dostum kartını almak için Ptt şubesine gitmen gerekiyor. Oradan mı vermediler? Belki 25'inden sonrasında verilebilir dostum arkadaşımda öyle olmuş.

Dostum kartını almak için Ptt şubesine gitmen gerekiyor. Oradan mı vermediler? Belki 25'inden sonrasında verilebilir dostum arkadaşımda öyle olmuş.
Cevabınız için teşekkür ederim 🙏 PTT şubesine gitmemiştim ve gitmem gerektiğini bilmiyordum. Bu ayın 25'inde PTT ile konuşabilirim.

Cevabınız için teşekkür ederim 🙏 PTT şubesine gitmemiştim ve gitmem gerektiğini bilmiyordum. Bu ayın 25'inde PTT ile konuşabilirim.
Rica ederim. PTT şubesine gittikten ve kartı aldıktan 20 dakika sonra falan yatıyor para. ATM'lerden çekebilirsin, Yatmamışsa ertesi güne mutlaka yatar. PTT şubesine giderken kimliğini yanında bulundur, sana orada makbuz gibi bir şeyler verecekler onu imzalayacaksın. Yanında annen veya babanın olması gerekiyor. Kartı alman için bir telefon numarası isteyecekler o telefon numarasına kartının şifresi gelecek ve kartını o şifre ile kullanacaksın.

Geri
Yukarı