Geçici Ekran Kartı Önerisi

felity

Femtopat
Daha fazla  
Sistem:

3060 Ti, 3070 gibi ekran kartlarını bekliyordum birkaç haftadır ancak sonunda anladım ki bekle bekle olmayacak. Liste fiyatının çok çok üstüne satılmayan, beni üzmeyecek bir ekran kartı arıyorum. Dediğim gibi geçici olacağı için yüksek bir ücret talep etmezse harika olur. Yeni ekran kartını aldığımda satmak yerine yedekte tutacağım. Kart ile alacağım performans hakkında da bir şeyler karalarsanız harika olur.

Hocam bütçe 4000 5000 TL arasıysa 2.el 1080 Ti olabilir. RTX 3060 la aynı güçteler. Ama 3060 da DLSS vs var bir de driverla performans artacaktır.
1000 2000 TL yede RX 570 4 GB alınabilir.2.el olarak.

R9 270X, GTX 760. Bütçenizi tam belirlemediğiniz için belli bir ekran kartı söylemem.

Sistem:

3060 Ti, 3070 gibi ekran kartlarını bekliyordum birkaç haftadır ancak sonunda anladım ki bekle bekle olmayacak. Liste fiyatının çok çok üstüne satılmayan, beni üzmeyecek bir ekran kartı arıyorum. Dediğim gibi geçici olacağı için yüksek bir ücret talep etmezse harika olur. Yeni ekran kartını aldığımda satmak yerine yedekte tutacağım. Kart ile alacağım performans hakkında da bir şeyler karalarsanız harika olur.
1050,1050Ti,960 ve 970'lere bakın derim.

Sistem:

0 alacaksan RX 550 almalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı