Geçici Kaplama Düşmesi Sorun Olur Mu?

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Dün en arkadan 3. dişime kaplama yaptırmak için dişçiye gittim. Ölçü aldı dişi küçülttü ve üstüne geçici bir kaplama koydu. Bana cuma gününe randevu verdi. Takılan bu kaplama dün gece çıktı. Dün bugün ağrı vs. hassasiyet yok. Zaten yarın dişçide randevum var. Bu kaplamanın 1 gün takılı olmaması bir sorun çıkarır mı?

Yanlış bilgilendirme!
Dün en arkadan 3. dişime kaplama yaptırmak için dişçiye gittim. Ölçü aldı dişi küçülttü ve üstüne geçici bir kaplama koydu. Bana cuma gününe randevu verdi. Takılan bu kaplama dün gece çıktı. Dün bugün ağrı vs. hassasiyet yok. Zaten yarın dişçide randevum var. Bu kaplamanın 1 gün takılı olmaması bir sorun çıkarır mı?

Görüntü ve estetik dışında hiçbir sorun olmaz.

Bugün doktora gittim doktor kaplama takılmaz ise küçültülen diş alt dişe temas edene kadar büyür dedi. 2 günde 1 mm uzamış.

Benim yazdığıma yanlış bilgi diyen moderatör arkadaş, uzman olmadığı konular hakkında karar vermesin.
Bugün doktora gittim doktor kaplama takılmaz ise küçültülen diş alt dişe temas edene kadar büyür dedi. 2 günde 1 mm uzamış.

Ben de görüntü ve estetik dışında hiçbir şey olmaz derken bunu kastettim zaten. Bir de moderatör gelmiş, kafasına göre işlem yapıyor :) Şaka gibi insanlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı