GeForce 210 Kod 43 hatası

Ahmet Emin Deniz

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartım NVIDIA GeForce 210 ekran kartım kod 43 hatası verıyor ve ayrıca NVIDIA Denetim Masası aygıt yoneticisinde gözüküyor tıkladığımda bilgisayar donup kalıyor yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.
- Cihaz aygıt yöneticisinden devre dışı bırakıldı.
-Cihaz aygıt yoneticisinden kaldırıldı.
-Driverlarım güncel.
-Driverı DDU ile kaldırıp yeniden kurdum fakat sorunum geçmedi.
-BIOS'um güncel.
Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı neredeyse bu sorunu 1 aydır yaşıyorum bakmadığım video bakmadığım forum kalmadı.

1622912108385.png

1622912129417.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Korkutmak gibi olmasın ama ben bu hatayı şu videoda gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartınızda arıza oluşmuş olabilir. Karta daha önceden onu bozabilecek işlem uygulandı mı?
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bir önceki sürücüyü yükleyip bakabilirsiniz.

Bir sürüm önceki Driver'i kurun. Ben öyle çözmüştüm.
Onuda denedim o da olmadı
Ekran kartınızda arıza oluşmuş olabilir. Karta daha önceden onu bozabilecek işlem uygulandı mı?
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bir önceki sürücüyü yükleyip bakabilirsiniz.
Yok olmadı yani normal bir şekilde kullanıyordum sabah kalktığımda bununla karşılaştım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu düşündüm fakat driver kurarken ekran kartınız uygun değil fln yazması gerekmez miydi

Ve videoda recep abi gpu z de ekran kartının gözükmesi lazım diyor benimkide gözküyor belki başka bir yerde sıkıntı vardır
1622914439329.png

Yardım edebilecek var mı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı