GeForce 635M GeForce Experience'tan sürücü kurarken hata veriyor

Rica ederim. Sanmıyorum ama kurulumda sorun yaşarsanız bu mesajımdan sonra belirtiniz, yine yardımcı olurum.

Hocam maalesef sorun çıktı. Şu bilgiyi de paylaşayım sizinle. Bilgisayara format atmam gerekti ve USB aracılığıyla format attım. Daha doğrusu zorunda kaldım çünkü otomatik onarım ekranına sürekli atıyordu. Her neyse, bundan önce bir sorun yoktu. Acaba bunun da bir etkisi var mıdır sizce ve bu sorunu nasıl çözebilirim? :)

Ekran Alıntısı.PNG

İşletim sisteminiz 64 bit değil mi? GeForce Experience yazılımını kaldırıp sistemi yeniden başlatın, sürücü kurulumunu bir de öyle deneyin. Olmazsa GPU-Z indirip NVIDIA ekran kartına ait bilgileri paylaşın.

İşletim sisteminiz 64 Bit değil mi? GeForce Experience yazılımını kaldırıp sistemi yeniden başlatın, sürücü kurulumunu bir de öyle deneyin. Olmazsa GPU-Z indirip NVIDIA ekran kartına ait bilgileri paylaşın.

Tamamdır hocam deneyeceğim. İşletim sistemi 64 Bit, sıkıntı yok o yönde. Şimdi dediklerinizi deneyeyim.

Hocam silip yeniden başlattım, tekrar yükledim ve yine hata aldım. GPU-Z indirme işini de yarın yapacağım. Saat geç oldu, yarın geç de olsa yine bana yardımcı olma ihtimaliniz var mıdır acaba?
İşletim sisteminiz 64 Bit değil mi? GeForce Experience yazılımını kaldırıp sistemi yeniden başlatın, sürücü kurulumunu bir de öyle deneyin. Olmazsa GPU-Z indirip NVIDIA ekran kartına ait bilgileri paylaşın.

GPU-Z'yi indirdim yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam daha mesaj atmadınız.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    36,2 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı